Pavoučí síť: Případ sestry Fidelmy (19.příběh)

Pavoučí síť: Případ sestry Fidelmy (19.příběh) - Peter Tremayne | I15cajalco.com

...hkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Knihy zo série Sestra Fidelma (CZ) na Martinuse ... Pavoučí síť: Případ sestry Fidelmy - KOSMAS.cz ... . Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Pavoučí síť kniha od: Peter ... že případ je už zdánlivě vyřešený, neboť u zavražd ěného Ebera byl nalezen pachatel i se zbraní v ruce, brzy dochází k závěru, že rozuzlení nebude zdaleka tak prosté. Domnělý vrah je totiž opovrhovaný nalezenec a Fidelma rychle pochopí, že nebohý mladík je jen nastrčeným ... Začtěte se do pří ... Vášnivý svůdník Christina Laurenová pdf ulozto - ictrilpermy ... . Domnělý vrah je totiž opovrhovaný nalezenec a Fidelma rychle pochopí, že nebohý mladík je jen nastrčeným ... Začtěte se do příběhu Pavoučí síť, ve kterém tentokrát sestra vyšetřuje brutální vraždu náčelníka klanu. Podaří se jí dopadnout skutečného vraha? ... Pavoučí síť Případ sestry Fidelmy (19. příběh) Tremayne, Peter. Vyšehrad, 2016. OBJEDNAT. Hněv. Ačkoliv po příjezdu na místo činu Fidelma se svým pomocníkem, bratrem Eadulfem, zjišťuje, že případ je už zdánlivě vyřešený, neboť u zavražděného Ebera byl nalezen pachatel i se zbraní v ruce, brzy dochází k závěru, že rozuzlení nebude zdaleka tak prosté. ... Pavoučí síť. Peter Tremayne. Kniha: Pavoučí síť (Peter Tremayne). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pořiďte si knižní sérii Sestra Fidelma (CZ) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Fidelma rozplétá pavoučí síť nenávisti, lží a hrabivosti z anglického originálu přeložila Alžběta Slavíková Hesounová ... Irská princezna a Dálaigh soudního dvora Fidelma řeší další zapeklitý případ. 298 Kč 238 Kč ... Šestnáctý detektivní příběh sestry Fidelmy, princezny a právničky Z anglického ......

INFORMACE

AUTOR
Peter Tremayne
DIMENZE
11,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Pavoučí síť: Případ sestry Fidelmy (19.příběh).pdf

POPIS

Píše se květen roku 668 a král Colgú vysílá svou sestru Fidelmu, vzdělanou advokátku a znalkyni starého irského práva, vyšetřit brutální vraždu náčelníka klanu ve vzdáleném Araglinu. Ačkoliv po příjezdu na místo činu Fidelma se svým pomocníkem, bratrem Eadulfem, zjišťuje, že případ je už zdánlivě vyřešený, neboť u zavražděného Ebera byl nalezen pachatel i se zbraní v ruce, brzy dochází k závěru, že rozuzlení nebude zdaleka tak prosté. Domnělý vrah je totiž opovrhovaný nalezenec a Fidelma rychle pochopí, že nebohý mladík je jen nastrčeným obětním beránkem místo skutečného pachatele. V následujících dnech dochází v Araglinu ještě k několika vraždám a Fidelma postupně odkrývá další a další motivy a podezřelé a nakonec i strašlivé tajemství rodiny zavražděného náčelníka Ebera. Ačkoliv Fidelmě samé jde nejednou o život, v závěru se jí podaří rozplést pavoučí síť nenávisti, lží a hrabivosti.

Chcete si přečíst knihu?Pavoučí síť: Případ sestry Fidelmy (19.příběh) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Tremayne. Číst Pavoučí síť: Případ sestry Fidelmy (19.příběh) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY