Zvířecí ponožky: Pletené i háčkované

Zvířecí ponožky: Pletené i háčkované - Elke Reith, | I15cajalco.com

...rveným jazykem, tlustý medvěd, něžná ovečka a další ... bačkory, pantofle - PLETENÍ - NÁVODY ... ... Ponožky pletené na dvoch ihliciach. Papučky pre deti upletiete rýchlo už len preto, že sú malé. Ak chcete dodať protišmykovú úpravu, podšite ich semišom. Prejsť na postup. Háčkované balerínky - papuče. Kto má radšej háčik ako ihlicu, pre toho sme vybrali tento návod na háčkované balerínky. 5. 2. 2020 - pletené ponožky,papuče. Podívejte se na další nápady na téma Ponožky, Pleten ... bačkory, pantofle - PLETENÍ - NÁVODY ... . Podívejte se na další nápady na téma Ponožky, Pletení a Háčkování. Zvířecí ponožky pletené i háčkované - Reith Elke, Schidelko Sabine . Dětičky, ukažte svoje nožičky!A na nich svoje oblíbené zvířátko!Ať už si obléknete ponožky či podkolenky, jednobarevné, pruhované, puntíkované nebo se skvrnami.Zvířecí společníci na vašich nožičkách vás nejen zahřejí, ale i potěší a vykouzlí úsměv na vaší tváři.Divoká liška ... Kniha Zvířecí ponožky pletené i háčkované(Reith, Sabine Schidelko Elke) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Je vám stále zima na nohy, hledáte opravdu teplé ponožky - zde by jste si mohla vybrat ručně pletené nebo háčkované ponožky vše v designu MarLen. Jsou všechny pouze v jednom páru, vyrobeny z originální pletací příze MarLen. Určitě vás zahřejí nejen za dlouhých zimních večerů. V oblasti pletené a háčkované módy působí DROPS Design více než 30 let. Díky tomu vám můžeme nabídnout jednu z nejrozsáhlejších kolekcí modelů s bezplatnými návody dostupnými na internetu - navíc v 17 jazycích. K dnešnímu dni máme na 255 katalogů a 9388 návodů celkem - z nich je už 4461 dostupných v češtině....

INFORMACE

AUTOR
Elke Reith,
DIMENZE
6,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířecí ponožky: Pletené i háčkované.pdf

POPIS

Dětičky, ukažte svoje nožičky! A na nich svoje oblíbené zvířátko! Ať už si obléknete ponožky či podkolenky, jednobarevné, pruhované, puntíkované nebo se skvrnami. Zvířecí společníci na vašich nožičkách vás nejen zahřejí, ale i potěší a vykouzlí úsměv na vaší tváři. Divoká liška, had s červeným jazykem, tlustý medvěd, něžná ovečka a další roztomilá zvířátka. Poproste svojí maminku, babičku nebo sestřičku, aby vám upletla nebo uháčkovala některé z 13 zvířecích ponožek. Mějte svůj svět veselý a pestrý!

Chcete si přečíst knihu?Zvířecí ponožky: Pletené i háčkované ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elke Reith,. Číst Zvířecí ponožky: Pletené i háčkované Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY