Záblesk času

Záblesk času - Jiří Šedý | I15cajalco.com

... přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Záblesk - Agnete Friis | Databáze knih ... . ... Kniha Záblesk času je v. Chystám se číst: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Každé z hodín tikajú s frekvenciou fo. To znamená, že každú sekundu ich času tiknú fo krát. Pri každom tiknutí vysielajú horné hodiny veľmi krátky záblesk svetla. V istom okamihu vyšlú horné hodiny prvý záblesk svetla a Veronika ich v tom istom okamihu uvoľní, aby mohli voľne padať. Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před o ... Vydej si svou knihu - Jonathan Livingston - Home | Facebook ... . Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat,… Flash Design: Záblesk času hippies By Alena Kodlová on 17.7.2017 / 0 Comments Návrat k přírodě, který se promítá do designu současného nábytku, není ničím novým. Vydej si svou knihu - Jonathan Livingston, Prague, Czec...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šedý
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Záblesk času.pdf

POPIS

Nechte se vtáhnout do kouzelného vyprávění plného fantazie, napsaného trochu jiným mladým mužem. S humorem a nadhledem vypráví o svém dětství, o rodičích a milované sestře, které i knížku věnoval. Jiří (v knize Aším) měl to obrovské štěstí, že se sice narodil s „červíčkem“ v hlavě, jak sám říká, ale do milující rodiny. S láskou píše o laskavé, moudré a trpělivé mamince, obětavém a silném tatínkovi a rozpustilé starší sestře – obranářce Leoně, v knize Aka. Vypráví také o kamarádech, ale i lidech, kteří se k němu mnohdy chovali hloupě, přezíravě až nenávistně. V době, kdy se denně setkáváme s tím, že lidé jsou schopni se urážet, být hrubí a přezíraví, Jirka popisuje, jak se lze hlouposti postavit s humorem a laskavě, a tím útočníka naprosto odzbrojit. Jak se z nepřátel mohou stát i nejlepší přátelé. Knížka pohladí na duši a rozesměje čtenáře od 5 let do 99. Půvabné jsou i autorovy ilustrace.

Chcete si přečíst knihu?Záblesk času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šedý. Číst Záblesk času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY