Škola dobra a zla - Křišťál času

Škola dobra a zla - Křišťál času - Soman Chainani | I15cajalco.com

...zla popáté! Nová trilogie z pohádkového světa pokračuje ... Kniha Škola dobra a zla - Křišťál času - Soman Chainani ... ... . Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít ... Škola dobra a zla - Křišťál času 5. 4 recenze ; Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy. Falešný král si uzurpoval kamelotský trůn, Tedrose odsoudil k smrti a Sofii donutil k tomu, aby se stala jeho královnou. ... Škola dobra a zla - Křišťál času Soman Chainani. N ... Škola dobra a zla - Křišťál času - Humbook ... . ... Škola dobra a zla - Křišťál času Soman Chainani. Navštivte Školu dobra a zla popáté! Nová trilogie z pohádkového světa pokračuje. Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy. Falešný král si uzurpoval kamelotský ... Hledáte Škola dobra a zla - Křišťál času od Soman Chainani? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Škola dobra a zla - Křišťál času Autor: Chainani, Soman Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075449023 ISBN: 978-80-7544-902-3 Originál: A Crystal of Time Překlad: Stárková, Magdaléna Popis: 1× kniha, vázaná, 536 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Škola dobra a zla - Křišťál času. ... Teď musí spolu se studenty Školy dobra a zla vymyslet, jak...

INFORMACE

AUTOR
Soman Chainani
DIMENZE
3,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola dobra a zla - Křišťál času.pdf

POPIS

Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy. Falešný král si uzurpoval kamelotský trůn, Tedrose odsoudil k smrti a Sofii donutil k tomu, aby se stala jeho královnou. Agátě se jako jediné podařilo utéct. Teď musí spolu se studenty Školy dobra a zla vymyslet, jak dostanou Tedrose zpátky na trůn a zachrání Kamelot. A to dříve, než jejich pohádky dospějí k smrtícímu konci.

Chcete si přečíst knihu?Škola dobra a zla - Křišťál času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soman Chainani. Číst Škola dobra a zla - Křišťál času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY