Sestřičky na příjmu

Sestřičky na příjmu - Donna Douglasová | I15cajalco.com

...studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess Jagová a má velké plány ... Kniha Sestřičky na příjmu - Trh knih - můj antikvariát online ... . Chce se dostat co nejdál od své slavné rodiny z East Endu a zařídit si vlastní život. Její rodina ji však ... Počet stran: 399, Cena: 201 Kč, Nakladatelství: Ikar CZ, Autor e-knihy: Donna Douglasová, Na studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess Jagová a má velké plány. Chce se dostat co nejdál od své slavné rodiny z East Endu a zařídit si vlastní život. Její rodina ji však ... Více o e-knize Sestřičky na příjmu (Nemocnice ... Kniha Sestřičky na příjmu - Donna Douglasová | knizniklub.cz ... . Její rodina ji však ... Více o e-knize Sestřičky na příjmu (Nemocnice Nightingale 4) Příběhy budoucích sestřiček v Nemocnici Nightingale pokračují i na jaře roku 1937. Na studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess Jagová a má velké plány. Chce se dostat co nejdál od své nechvalně známé rodiny z East Endu a zařídit si vlastní život. Sestřičky na příjmu Douglasová Donna. Koupit knihu. O knize: Příběhy budoucích sestřiček v Nemocnici Nightingale pokračují i na jaře roku 1937. Na studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess Jagová a má velké plány. Chce se dostat co nejdál od své nechvalně známé rodiny z East Endu a zařídit si vlastní život. A plachá Helen, dcera ředitelky nemocnice, jinou volbu ani nemá, ale díky její domnělé protekci ji ostatní sestřičky nemůžou vystát. Ze tří outsiderů se stanou ty nejvěrnější přítelkyně. Život se však nebude mazlit s žádnou z nich. ... Sestřičky na příjmu. 237 Kč ... 06.09.2019 - Premiérový díl oblíbeného seriálu. Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017). Doktoři i sestřičky urgentu nemocnice Rubava musí řešit případ nemocných dvojčat - „vlčích dětí". Děkujeme Na Pomezí za voňavé poděkování pro naše sestřičky na urgentním příjmu 💐 💗 Thank you @[100902804711809:274:Na Pomezí] for a fragrant thank you for our nurses on urgent income 💐💗...

INFORMACE

AUTOR
Donna Douglasová
DIMENZE
11,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestřičky na příjmu.pdf

POPIS

Příběhy budoucích sestřiček v Nemocnici Nightingale pokračují i na jaře roku 1937. Na studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess Jagová a má velké plány. Chce se dostat co nejdál od své nechvalně známé rodiny z East Endu a zařídit si vlastní život. Její rodina ji však sleduje na každém kroku. Také další nováček v Nemocnici Nightingale, Effie O´Harová, se těší na nový začátek. Poté, co opustila svou rodnou vesničku v Irsku, si užívá Londýna. Ovšem stejně jako u Jess, ani její rodina není nikdy daleko. V případě Effie jde o její dvě starší sestry, které pracují jako zdravotní sestry přímo v Nightingale. Studentky třetího ročníku, Dora Doyleová a Lucy Laneová, byly již od začátku studií soupeřkami. Jak se ale blíží závěrečné zkoušky, zaplétají se obě do sítí tajemství, která by mohla ukončit jejich studia i jejich kariéry. Čím více se snaží se vším vypořádat, tím více poznávají, že se spoléhají především jedna na druhou. Může se ukázat, že váš úhlavní nepřítel je ve skutečnosti vaším nejlepším přítelem?

Chcete si přečíst knihu?Sestřičky na příjmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Douglasová. Číst Sestřičky na příjmu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY