Šedí bastardi

Šedí bastardi - Jonathan French | I15cajalco.com

... s minimálními úpravami mohli vyjít coby součást knih z univers, jako je například Warhammer nebo ideálně WarCraft ... Šedí bastardi - Jonathan French | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . Ve druhém zmíněném kontextu by jistě patřili k nadprůměru, v tom prvním k těm lepším příspěvkům, nikoliv však nejlepším. Šedí bastardi - Jonathan French. Žij v sedle. Zemři na divočákovi. Taková je víra poloorků obývajících zemi Lot. Patří k bratrstvům známým jako kopyta; tito bývalí otroci střeží svůj neutěšený kraj na hřbetech obřích divokých prasat, speciálně šlechtěných k boji. Jsou tím jediným, co stojí mezi dekadentním ... French, Jonathan: Šedí bastardi Nakladatelství Host má v současnos ... Šedí bastardi: drsná a špinavá fantasy s výbornými ... ... . Jsou tím jediným, co stojí mezi dekadentním ... French, Jonathan: Šedí bastardi Nakladatelství Host má v současnosti ve svém portfoliu vzácně vyrovnaný mix titulů, které posouvají možnosti fantastiky, včetně těch ryze oddechových. K takovým patří přese všechno maskování také román Šedí bastardi. Audiokniha Šedí bastardi. Krví nasáklé fantasy plné sarkasmu a temnoty. Prehrať ukážku. 0:00. Autor: Jonathan French Interpret: Pavel Soukup Obsah: Neskrátený (zoznam kapitol) Dĺžka: 21:08 h Formát: MP3 na stiahnutie (1162 MB) Jazyk: Česky Vydavatelia: ......

INFORMACE

AUTOR
Jonathan French
DIMENZE
6,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Šedí bastardi.pdf

POPIS

Žij v sedle. Zemři na divočákovi.Taková je víra poloorků obývajících zemi Lot. Patří k bratrstvům známým jako kopyta; tito bývalí otroci střeží svůj neutěšený kraj na hřbetech obřích divokých prasat, speciálně šlechtěných k boji. Jsou tím jediným, co stojí mezi dekadentním srdcem ušlechtilého Hispartského království a divokými tlupami čistokrevných orků.Šakal střeží svůj kraj spolu s Šedými bastardy, jedním z osmi kopyt, která přežila kruté obléhání Lotu. Protože je mladý, prohnaný a velice ctižádostivý, navrhuje sesadit tyranského zakladatele Bastardů, válečníka zvaného Claymaster. Šakalův nebezpečný pokus o puč podpoří Kaňour, zuřivý kříženec s větším množstvím orkské než lidské krve, a Nádherná, jediná jezdkyně ze všech kopyt.Když kvůli příchodu cizího čaroděje vyjde podlá zrada najevo, Šakalovy plány končí ve zmatku a nejistotě. On sám se ocitá v sedle se zajatou elfskou dívkou, jejíž přítomnost začne narušovat jeho spojenectví. S blížícím se anarchickým krvavým rituálem Měsíce zrádců se Šakal musí rozhodnout, komu zůstane věrný, a najít si své místo ve světě, který odměňuje jen zlomyslné.

Chcete si přečíst knihu?Šedí bastardi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan French. Číst Šedí bastardi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY