Múza z lodi Argó: Báje o Iásonovi a Kaineovi

Múza z lodi Argó: Báje o Iásonovi a Kaineovi - Sjón | I15cajalco.com

..... O'Hara, Mo, 1961- Môj veľký tučný rybí zombík ... Sjón - Múza z lodi Argó : báje o Iásonovi a Kaineovi ... ... . 2, Podmorský súboj 2. 2016 2 Šimko, Dušan, 1945- Mramor a granit : román 2015 1 Sjón, 1962- Múza z lodi Argo : báje o Iásonovi a Kaineovi 2016 1 Nesser, Hakan, 1950- Muž bez psa 2015 1 Kahneman, Daniel 1934- Myšlení : rychlé a pomalé 2012 1 Rynke, Alica Na hrane 2016 5 Honba za pirátem. Pátrání po legendárním vraku pirátské lodi - Robert Kurson . Dobrodružný thriller vyprávějící skutečný př ... Múza z lodi Argó - Sjón od 112 Kč - Heureka.cz ... . Dobrodružný thriller vyprávějící skutečný příběh dvou lovců pokladů, Johna Chattertona a Johna Mattery, kteří jsou ochotni riskovat vše pro to, aby našli potopenou pirátskou loď jménem Zlaté rouno. Múza z lodi Argó - Sjón . Píše se rok 1949 a Islanďan Valdimar Haraldsson, svérázný osmdesátník se zvýšeným zájmem o vliv konzumace ryb na vyspělost nordické rasy, se ocitá na palubě dánské nákladní lodi směřující na své vůbec první plavbě k tureckému pobřeží Černého moře. V románu Múza z lodi Argó se islandský autor Sjón vrátil do světa starých řeckých bájí, konkrétně k pověsti o Iásónovi a argonautech, kteří na lodi Argó brázdili moře na cestě za zlatým rounem. Honba za pirátem. Pátrání po legendárním vraku pirátské lodi - Robert Kurson . Dobrodružný thriller vyprávějící skutečný příběh dvou lovců pokladů, Johna Chattertona a Johna Mattery, kteří jsou ochotni riskovat vše pro to, aby našli potopenou pirátskou loď jménem Zlaté rouno. Robert Graves - Řecké mýty Předmluva 1 Quillen, Jim, 1919-1998##[Inside Alcatraz. Česky] Vězněm v Alcatrazu : očité svědectví dramatického pokusu o útěk z nejstřeženější věznice na světě / Jim Quillen ; z anglického originálu Inside Alcatraz přeložil Vlastimil Dominik. -- První vydání Neratovice : Omnibooks, 2016. Divadelní hry. MLEJNEK, Josef. První zkouška : Komedie pro mládež o 4 dějstvích. Praha : Dilia, 1962. 61 s. ;. MOLIERE,. Misantrop . V tomto překladu vydání ... Jaroslav Malina editor Kruh prstenu Láska v životě a literatuře světa srdcem a rukama českých malířů a sochařů II. svazek Pracovní preprint knihy NADACE UNIVERSITAS M Jaroslav Malina editor KRUH PRSTENU SVĚTOVÉ DĚJINY SEXUALITY, EROTIKY A LÁSKY OD POČÁTKŮ DO SOUČASNOSTI V REÁLNÉM ŽIVOTĚ, KRÁSNÉ LITERATUŘE, VÝTVARNÉM UMĚNÍ A D...

INFORMACE

AUTOR
Sjón
DIMENZE
11,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Múza z lodi Argó: Báje o Iásonovi a Kaineovi.pdf

POPIS

Píše se rok 1949 a Islanďan Valdimar Haraldsson, svérázný osmdesátník se zvýšeným zájmem o vliv konzumace ryb na vyspělost nordické rasy, se ocitá na palubě dánské nákladní lodi směřující na své vůbec první plavbě k tureckému pobřeží Černého moře. U kapitánova stolu, k němuž je přizván, se Valdimar seznamuje s druhým kormidelníkem Kaineem. Z něj se vyklube pozoruhodný vypravěč, který po večerech baví posádku příběhem o tom, jak se s Iásonem a dalšími Argonauty plavil do Kolchidy pro zlaté rouno. Obě výpravy jsou však záhy přerušeny: MS Elizabeth Jung-Olsenová čeká na náklad surového papíru v jednom z norských fjordů, bájná Argó musí zakotvit u břehů ostrova Lémnos, kde se tolik očekávané milostné hrátky s tamními obyvatelkami promění v několik měsíců trvající noční můru. Pojítkem mezi těmito dvěma světy je kousek ztrouchnivělého dřeva - ve skutečnosti lidským hlasem obdařený úlomek přídě mnoha hřeby sbitého korábu Argó.

Chcete si přečíst knihu?Múza z lodi Argó: Báje o Iásonovi a Kaineovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sjón. Číst Múza z lodi Argó: Báje o Iásonovi a Kaineovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY