Pákistánská princezna

Pákistánská princezna - Monika Wurmová | I15cajalco.com

... She has written other... Pákistánská princezna 4 ... Kniha: Pákistánská princezna - Monika Wurmová | Knihy.ABZ.cz ... .5. 4 recenze ; Kniha je strhujícím příběhem krásné Slovenky Angeliky. Moderní, sebevědomá dívka, žijící ve Vídni, přijímá lukrativní nabídku stát se modelkou v zemi, která jí nahání hrůzu. Všechno se zdá být zpočátku ideální, kdyby ovšem nebyla unesena neznámým pachatelem. Kniha je strhujícím příběhem krásné Slovenky Angeliky. Dynamická dívka, žijící ve Vídni, přijímá ... Kniha Pakistanská princezná | Moja-Kniha.sk ... . Dynamická dívka, žijící ve Vídni, přijímá lukrativní nabídku stát se modelkou v krajině, která jí nahání hrůzu. Všechno se však zdá být zpočátku ideální, kdyby ovšem nebyla unesena neznámým pachatelem. Ten ji drží několik dní spoutanou a se zavázanýma očima. Kupte knihu Pákistánská princezna od Monika Wurm na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Slovenka, ktorá sa vydala do Rakúska, napísala úspešné knihy Pakistanská princezná a Slzy predaných dievčat. K druhej knihe ju inšpiroval osud filipínskej upratovačky so zjazvenými rukami. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Tuto knihu jsem zaregistrovala díky nádhernému přebalu a také poměrně zajímavému názvu. Přesvědčilo mě až prostředí, do které je kniha zasazena, neboť mi slibovalo exotiku a také poměrně zajímavý příběh, jak se dozvíme z anotace. Pakistanská princezná - Monika Wurm. 4,4 mil Me gusta. Moje debutové dielo „Pakistanská Princezná" je založená na črepinách skutočných príbehov zlepených do jednej veľkej fiktívnej story. Monika Wurm Pakistanská porovnaj ceny v 1 obchode od 15.19 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp PAKISTANSKÁ PRINCEZNÁ (MONIKA WURM ) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Hledáte Pákistánská princezna od Monika Wurmová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všetky informácie o produkte Kniha Pákistánská princezna - Monika Wurmová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Pákistánská princezna - Monika Wurmová. Pákistánská pomsta Wurmová Monika Cena: 319 Kč Pakistanská pomsta Wurm Monika Cena: 201 Kč Ignát Wurm. Poslední z družiny Sušilovy Pokorný Vojtěch Cena: 201 Kč Malá princezna 1: Princezna školou povinná Cabot Meg Cena: 124 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Monika Wurmová
DIMENZE
6,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Pákistánská princezna.pdf

POPIS

Kniha je strhujícím příběhem krásné Slovenky Angeliky. Dynamická dívka, žijící ve Vídni, přijímá lukrativní nabídku stát se modelkou v krajině, která jí nahání hrůzu. Všechno se však zdá být zpočátku ideální, kdyby ovšem nebyla unesena neznámým pachatelem. Ten ji drží několik dní spoutanou a se zavázanýma očima. Šokující odhalení nastane, když ji únosce přinutí, aby si ho vzala za manžela... Nechte se ovládnout vášní, drsnou láskou a spalující nenávistí hlavní hrdinky v zemi, která není k ženám právě přátelská. Práva na zfilmování příběhu koupila Anglie.

Chcete si přečíst knihu?Pákistánská princezna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Wurmová. Číst Pákistánská princezna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY