Holčičí pravidla 3: Kluci k zulíbání

Holčičí pravidla 3: Kluci k zulíbání - Meg Cabotová | I15cajalco.com

...akže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko přejde ... Allie Finklová Holčičí pravidla 3 Kluci k zulíbání Meg ... ... . Nová spolužačka Žaneta začne vytvářet dusno a komandovat ... Objednávejte knihu Holčičí pravidla 3: Allie Finklová - Kluci k zulíbání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 3. kniha v sérii Allie Finklová: Holčičí pravidla. O čem je kniha Kluci k zulíbání? Allie Finklová má zase o čem přemýšlet. Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka ... Allie Finklová: Holčičí pravidla série | Databáze knih ... . Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka - a dokonce až z Kanady! Takže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko přejde. Kluci k zulíbání kniha od: Meg Cabot. 73 % 41 hodnocení ... Allie Finklová: Holčičí pravidla 3. Žánr: Pro děti a mláde ... Objednávejte knihu Holčičí pravidla 3: Kluci k zulíbání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Holčičí pravidla 3. CABOTOVÁ Meg. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2016 (2.) - váz., 192 str. Z angl. přel. D. Jelínková EAN: 9788024251592 ISBN: 978-80-242-5159-2. Hodnocení: 0 hodnocení Allie Finklová - Kluci k zulíbání 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Alice ... Holčičí pravidla 3: Allie Finklová - Kluci k zulíbání autor: Cabotová Meg dopor. cena: 259 Kč naše cena: 207Kč Kupte nebo prodejte knihu Allie Finklová - Holčičí pravidla v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Allie Finklová - Holčičí pravidla 3. - Kluci k zulíbání americká literatura pro dívky pro mláde ......

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Holčičí pravidla 3: Kluci k zulíbání.pdf

POPIS

Allie Finklová má zase o čem přemýšlet. Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka – a dokonce až z Kanady! Takže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko přejde. Nová spolužačka Žaneta začne vytvářet dusno a komandovat celou čtvrtou třídu! Brzy se jí podaří všechny, včetně Alliiných nejlepších kamarádek Sofie, Karolíny a Eriky, přesvědčit, že ten, kdo se nebude chovat tak, jak Žaneta chce, není nic jiného než... ubohé prtě! Allie si však není jistá, že už se chce začít chovat jako dospělá – rozhodně ne, kdyby to znamenalo, že musí o přestávkách honit kluky, přestat si hrát na královny a hlavně – nesmět být sama sebou!

Chcete si přečíst knihu?Holčičí pravidla 3: Kluci k zulíbání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Holčičí pravidla 3: Kluci k zulíbání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY