Bůh to zařídí?

Bůh to zařídí? - Miroslav Krejčí | I15cajalco.com

...ÁŘ: Bůh a Kotal to zařídí. Panika kvůli koronaviru by mohla odložit derby, pak by Sparta šanci měla ... Bůh a Kotal to zařídí ... . Ještě v sobotu večer jsem byla přesvědčena, že nás v tomto týdnu čeká osud ovcí vedených na porážku. Jestli jsme doma dokázali do sestupových vod namočenému Zlínu odevzdat bod, jak asi můžeme dopadnout se ... Taková ta obchodní představa Boha, vhodím penízek a Bůh to zařídí, je falešná, a v takového Boha nevěříme. Takovéto hříšné spoléhání na Boha je totožné s hříšným spoléháním na stát a jeho politiky ... Bůh a Kotal to zařídí ... . Takovéto hříšné spoléhání na Boha je totožné s hříšným spoléháním na stát a jeho politiky! Člověk má svobodnou vůli, na kterou se váže jeho odpovědnost za své činy i za svoji budoucnost. ... Takže přestaňte očekávat, že stát je bůh, který „to" zařídí, ale nechce, a snažme se ekonomicky přežít, jak to jde. Je potřeba na politiky dohlídnout, aby nevymýšleli bejkárny. A aby účinně pomohli krachujícím podnikatelům. Taky už jim otrnulo a zkoušejí to. Ale popřít kvůli tomu existenci problému s ... Pavlovo vidění a jeho slabost. 1 A když jsem v tom chlubení (i když to k ničemu není), povím vám ještě o viděních a zjeveních od Pána. 2 Před čtrnácti lety jsem byl ve vytržení vzat do nebe. Zdali to bylo vidění nebo skutečnost, to se mě neptejte. Jen Bůh by na to mohl odpovědět. 3 Ale tak či onak byl jsem v ráji 4 a slyšel jsem věci tak ohromující, že se to ... Zdeněk J. Preclík - Útržky života autor: Hnojil Adam, Preclík Zdeněk J. doporučená cena: 490 Kč naše cena:485Kč V proudu nadávek se objevovaly věty "Já pro tyhlety nic dělat nebudu, ať si to ten váš Bůh zařídí… Stejně tam jsou všichni zkorumpovaní…" a mnohé další. Maska zdánlivě spravedlivého rozhořčení "jak Bůh toto může dopustit" byla najednou stržena a objevila se skutečná tvář dotyčného člověka. Vždycky to Bůh zařídí tak, aby to bylo dobře. Samozřejmě až povezu býky na jatka, tak to bude trošku jinak. Ale pokud je člověk má rád a omluví se jim, tak je to dobře. Protože jsem zemědělec, tak vím, jak se to dělá a maso z obchodu se snažím nejíst. Nejenom proto, že podporuju naprostou šílenost - ta zvířata ......

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Krejčí
DIMENZE
9,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Bůh to zařídí?.pdf

POPIS

Určitě se shodneme na tom, že doba, ve které teď žijeme, je zvláštní. Divná. Asi namítnete, která doba kdy zvláštní nebyla. Rozdíl tu ale oproti minulosti je. A to značný a také značně nebezpečný. Planeta je na pokraji možnosti uživení počtu neustále strmě stoupajícího počtu lidí a navíc, je přehlcena moderními technologiemi. Můžeme zvolat Haleluja, je tu komunikační pokrok, ale jak by například Islámský stát mohl verbovat nové bojovníky bez internetu, bez mobilních telefonů? Těžko. Máme tu výborný Facebook, přibližujeme k sobě lidi, ale všimli jste si někdy, jakým způsobem, mnohdy nenávistným, jsme schopni reagovat na některé názory ostatních? Jak jim klidně anonymně z domu, napíšeme, že by měli raději zdechnout, než psát věci, které se nám nelíbí? Řekli bychom jim to, i kdybychom se jim přitom dívali do tváře? Zkuste si odpovědět sami, nebo se začtěte do knihy, která se Vám pokusí nastínit, co je zřejmě špatně v rámci celého vývoje člověka tady na Zemi. A proč se asi Bůh najednou zajímá, kam až to všechno dospělo a co teď s tím?

Chcete si přečíst knihu?Bůh to zařídí? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Krejčí. Číst Bůh to zařídí? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY