Proklepej se ke zdraví: Poklepová akupresura EFT

Proklepej se ke zdraví: Poklepová akupresura EFT - Horst Benesch | I15cajalco.com

...í: Poklepová akupresura EFT. Horst Benesch ... Kniha: Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT ... ... ... Proklepej se ke zdraví Autor: Benesch, Horst Nakladatel: Ikar EAN: 9788024915289 ISBN: 978-80-249-1528-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2011 ... Úvod Knihy Hobby, rádci Zdraví, medicína Benesch Horst: Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT; Benesch Horst: Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT (81.2%) Přidat recenzi. Zcela ojedinělá pokle ... Benesch Horst: Proklepej se ke zdraví - Poklepová ... ... .2%) Přidat recenzi. Zcela ojedinělá poklepová akupresura EFT je účinná technika práce s energií, která poklepáváním určitých bodů na meridiánech ... Zcela ojedinělá poklepová akupresura EFT je účinná technika práce s energií, která poklepáváním určitých bodů na meridiánech lidského těla vede během krátké doby k překvapivým výsledkům. Bolesti hlavy, vysoký krevní tlak, stres, hoře z lásky, úzkost, starosti - máte-li problém, něco vás tíží nebo způsobuje nemoc: nechte svou energii proudit a proklepejte ... Titul Proklepej se ke zdraví, jehož autorem je Horst Benesch, se zabývá zcela ojedinělou poklepovou akupresurou EFT. EFT je účinná technika práce s energií, která poklepáváním určitých bodů na meridiánech lidského těla vede během krátké doby k překvapivým výsledkům. Bolesti hlavy, vysoký krevní tlak, stres, hoře z lásky, úzkost, starosti - máte-li problém ... Proklepej se ke zdraví Poklepová akupresura EFT . Ikar CZ, 2016. Vydavateľstvo Ikar CZ, 2016. Zcela ojedinělá poklepová akupresura EFT je účinná technika práce s energií, která poklepáváním určitých bodů na meridiánech lidského těla vede během krátké doby k překvapivým výsledkům. Bolesti hlavy, vysoký krevní tlak ... Obsah knihy: Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT - 2.vydání. Zcela ojedinělá poklepová akupresura EFT je účinná technika práce s energií, která poklepáváním určitých bodů na meridiánech lidského těla vede během krátké doby k překvapivým výsledkům. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: eft, 2016 Název: Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT. Originální název: Klopf dich gesund. Blockaden lösen, schmerzfrei werden durch die EFT-Klopfakupressur. Autor: Horst Benesch. Překladatel: Alena Šubrtová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-249-2911-8. EAN: 9788024929118 ... Kniha Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT - 2.vydání(Benesch Horst) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Objednávejte knihu Proklepej se ke zdraví - Poklepová akupresura EFT v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Proklepej se ke zdraví : poklepová akupresura EFT : jak rozp...

INFORMACE

AUTOR
Horst Benesch
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Proklepej se ke zdraví: Poklepová akupresura EFT.pdf

POPIS

Zcela ojedinělá poklepová akupresura EFT je účinná technika práce s energií, která poklepáváním určitých bodů na meridiánech lidského těla vede během krátké doby k překvapivým výsledkům. Bolesti hlavy, vysoký krevní tlak, stres, hoře z lásky, úzkost, starosti – máte-li problém, něco vás tíží nebo způsobuje nemoc: nechte svou energii proudit a proklepejte se ke zdraví! Seznámíte se také s praktickými podněty pro využití EFT v partnerství, povolání i sportu.

Chcete si přečíst knihu?Proklepej se ke zdraví: Poklepová akupresura EFT ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Horst Benesch. Číst Proklepej se ke zdraví: Poklepová akupresura EFT Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY