Náladové a protivné

Náladové a protivné - Julie Hollandová | I15cajalco.com

...ech věkových kategorií, jež ukazuje, že přirozená náladovost je síla, nikoliv slabost ... Náladové a protivné - Julie Hollandová | Knihy Dobrovský ... . Kniha: Náladové a protivné Autor: Julie Hollandová Průlomový průvodce pro ženy všech věkových kategorií, jež ukazuje, že přirozená náladovost je síla, nikoliv slabost Jakožto ženy se již od útlého věku dovídáme, že naše ... NÁLADOVÉ & PROTIVNÉ. a také jed. V medicíně se běžně traduje, že léčba má někdy horší účinky než samotná nemoc. Existuje mnoho způsobů léčení (dobrým příkladem je ... Všechny informace o produktu ... Kniha: Náladové a protivné - Julie Hollandová | Knihy.ABZ.cz ... . Existuje mnoho způsobů léčení (dobrým příkladem je ... Všechny informace o produktu Kniha Náladové a protivné, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Náladové a protivné. Náladové a protivné od 169 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou re...

INFORMACE

AUTOR
Julie Hollandová
DIMENZE
12,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Náladové a protivné.pdf

POPIS

Průlomový průvodce pro ženy všech věkových kategorií, jež ukazuje, že přirozená náladovost je síla, nikoliv slabost. Jakožto ženy se již od útlého věku dovídáme, že naše „nálady“ jsou problém. Chceme-li v životě uspět, musíme mít všechno pod kontrolou, tedy i své hormony a přirozené tělesné reakce. Ale naše těla jsou moudřejší, než si představujeme. Kolísání hormonů v průběhu cyklu nám dává jasné podněty, a pokud se je naučíme poslouchat, můžou nám v lecčems pomoci. Přesto miliony žen po celém světě své hormony, a tím pádem i emoce drží „pod prášky“. Ty nám však ve skutečnosti nejen nepomáhají, ale dokonce mohou mít na naše zdraví devastující účinky. Doktorka Julie Hollandová předkládá čtenářkám informace o výhodách a nevýhodách jakýchkoliv léků, mluví o přímé souvislosti mezi jídlem a náladami, připomíná některé překvapivé a vysoce účinné přírodní terapie, které nám mohou pomoci, a nabízí všem ženám neocenitelné informace, jak žít lépe a být vyrovnanější v každé životní fázi.

Chcete si přečíst knihu?Náladové a protivné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Hollandová. Číst Náladové a protivné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY