Spoutaný

Spoutaný - Emma Chaseová | I15cajalco.com

...m. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě ... Made By Zero - Home | Facebook ... . Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… ale teď jsem ještě lepší. Vzniklo v roce 1998 v Brně - Líšni. Experimentuje s různými divadelními formami. Využívá loutky, masky a objekty, pracuje s pohybovou a zvukovou stylizací. Československo, 1982. Totalitní režim se zdá jako nekonečný a neukončitelný. Antonín, příslušník tajné policie, je vn ... Spoutaný trávou - Facebook ... . Antonín, příslušník tajné policie, je vnitřně neklidný, možná až psychopatický násilník, plný neartikulovaného vzteku a zoufalství. Znuděný vším okolo sebe nasměruje své…...

INFORMACE

AUTOR
Emma Chaseová
DIMENZE
6,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Spoutaný.pdf

POPIS

V životě by mě nenapadlo, že jednou vlezu do chomoutu. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… Ale teď? I když cesta sem nebyla jen samá duha a postelové radovánky. Došlo i na chyby a nedorozumění, které si v ničem nezadají s řeckými tragédiemi. Naštěstí jsme s Kate ty krušné časy překonali bez újmy. Nicméně jisté nečekané události z minulého víkendu ve Vegas pár problémů způsobit mohly. Byl to tak trochu… můj závěrečný test. Jo, vím, co si myslíte: Co jsi k čertu provedl tentokrát? Klídek. Ještě mě nesuďte a nežeňte na kastraci, dokud si to neposlechnete celé. A držte se pevně, protože to bude divoká jízda. Nebo jste snad čekali něco jiného?

Chcete si přečíst knihu?Spoutaný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Chaseová. Číst Spoutaný Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY