Strašidla na hlídání – Půlnoční královna

Strašidla na hlídání – Půlnoční královna - Kat Shepherdová | I15cajalco.com

...lovna a nahradila ho j edním ze svých poskoků ... Strašidla na hlídání - Půlnoční královna / eBUX.cz ... ... . E-kniha Strašidla na hlídání - Půlnoční královna od Kat Shepherdová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Strašidla na hlídání - Půlnoční královna Kat Shepherdová Nakladatel: Fragment 2019 Hledáte Strašidla na hlídání - Půlnoční královna od Kat Shepherdová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Strašidla na hlídán ... Strašidla na hlídání - Půlnoční královna - Kat Shepherdová ... ... . 33 prodejen po celé ČR Strašidla na hlídání - Půlnoční královna Autor: Shepherdová, Kat Nakladatel: Fragment EAN: 9788025344538 ISBN: 978-80-253-4453-8 Originál: Babysitting Nightmares: The Shadow Hand Překlad: Hejnová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Strašidla na hlídání - Půlnoční královna ... Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kylea se zmocnila Půlnoční královna a nahradila ho jedním ze svých poskoků. Pokud ho holky chtějí zachránit, musí se vydat na děsivou cestu do lesů a vládkyni duchů přelstít. Elektronická kniha Strašidla na hlídání - Půlnoční královna na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Strašidla na hlídání -... Strašidla na hlídání Půlnoční královna od Kat [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Strašidla na hlídání - Půlnoční královna ... PocketBook. ePub . Více o e-knize Strašidla na hlídání - Půlnoční královna. Hlídání děti se někdy pořádně zvrtne. Nová série pro holky, které se nebojí! Rebecca je pořádně vyděšená. Od té strašlivé bouřky totiž není s Kylem něco v pořádku. Rebecca je pořádně vyděšená. Má na to plné právo, protože od té strašlivé bouřky není s Kylem něco v pořádku. Chlapec, kterého chodí hlídat, se začal chovat divně, a aby toho nebylo málo, na zdech jeho pokoje se objevují otisky rukou a kolem postýlky se kradou tajemné stíny. Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kylea se zmocnila Půlnoční ... Kniha Strašidla na hlídání Půlnoční královna na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Strašidla na hlídání Půlnoční královna od... Strašidla na hlídání. Půlnoční královna Kat Shepherdová ; z anglického originálu Babysitting nightmares: The shadow hand ... přeložila Kateřina Hejnová Strašidla na hlídání. Půlnoční královna. Vyšlo ...

INFORMACE

AUTOR
Kat Shepherdová
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidla na hlídání – Půlnoční královna.pdf

POPIS

Rebecca je pořádně vyděšená. Od té strašlivé bouřky totiž není s Kylem něco v pořádku. Chlapec, kterého chodí hlídat, se začal chovat divně, na zdech jeho pokoje se objevují otisky rukou a kolem postýlky se kradou tajemné stíny. Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kylea se zmocnila Půlnoční královna a nahradila ho jedním ze svých poskoků. Pokud ho holky chtějí zachránit, musí se vydat na děsivou cestu do lesů a vládkyni duchů přelstít.

Chcete si přečíst knihu?Strašidla na hlídání – Půlnoční královna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kat Shepherdová. Číst Strašidla na hlídání – Půlnoční královna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY