Ms. Marvel 2: Generace Proč

Ms. Marvel 2: Generace Proč - G. Willow Wilsonová | I15cajalco.com

... patří do toho nového, ale již si získala řadu fanoušků kvůli svým pohledům na život ... Ms. Marvel 2 - Generace proč - G. Willow Wilsonová | Knihy ... ... . Ms. Marvel #02: Generace proč - Kvalitativně, poplatné superhrdinskému žánru, je na tom druhý díl vcelku podobně jako jednička: nezajímavý padouch, nudné souboje, zbytečné týmovky a hromada klišé jako hlídání si své tajné identity, či selhávání schopností v nevhodných situacích. Ms. Marvel 2: Generace Proč. Ms. Marvel 2: Generace Proč Vázaná 349 K č -14 % 349 Kč -14 ... Ms. Marvel 2: Generace Proč | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Ms. Marvel 2: Generace Proč. Ms. Marvel 2: Generace Proč Vázaná 349 K č -14 % 349 Kč -14 % ... Ms. Marvel 2: Generace Proč. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Všetky informácie o produkte Kniha Ms. Marvel 2: Generace Proč - G. Wilsonová Willow, porovnanie cien z internetov...

INFORMACE

AUTOR
G. Willow Wilsonová
DIMENZE
4,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Ms. Marvel 2: Generace Proč.pdf

POPIS

Šestnáctiletá Kamala chce žít svůj život jinak, než by si přáli její rodiče. Je fanynkou superhrdinů, píše s nimi své vlastní fanfikce. A pak se sama superhrdinkou stane a začíná pronikat do světa svých idolů – Thora, Spider-Mana a dalších členů Avengers. Ms. Marvel získala pět nominací na Cenu Willa Eisnera, vyhrála cenu Hugo, a dokonce si odvezla titul Nejlepší série z Mezinárodního komiksového festivalu v Angouleme.

Chcete si přečíst knihu?Ms. Marvel 2: Generace Proč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor G. Willow Wilsonová. Číst Ms. Marvel 2: Generace Proč Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY