Černá hra

Černá hra - Jozef Karika | I15cajalco.com

...ubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy ... Začínáme s akustickou kytarou - Hra prsty (Fingerstyle ... ... . Černá hra. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení V anotaci je popsána celá dějová linie. Ale co tam chybí, je zdůraznění jak autor bravurně graduje děj. ... skiResort ČERNÁ HORA - PEC je ideální místo pro letní aktivní rodinnou dovolenou. Vyzkoušejte jedinou osmimístno ... ČERNÁ DÍRA - Repertoár - Dejvické divadlo, Praha 6 ... . ... skiResort ČERNÁ HORA - PEC je ideální místo pro letní aktivní rodinnou dovolenou. Vyzkoušejte jedinou osmimístnou kabinkovou lanovku v ČR ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní na Černou horu i sedačkovou lanovku HNĚDÝ VRCH v Peci pod Sněžkou. Mateřská škola Černá Hora, příspěvková organizace. Budovatelská 282 Černá Hora 679 21. Tel.: 516 437 172 č.účtu: 1361491399/0800 admin: Lucie Zemánková Provozní doba lékárny v Černé Hoře je PO - PÁ 7:30 - 12:00 a 12:30 - 15:00 Tel. kontakt: 516 437 203 Radio Černá Hora zasahuje cílovou skupinu ekonomicky aktivních posluchačů ve věku 19 - 39 let s přesahem do 49 let. Formát stanice: AC - CHR, tedy komerční hudební stanice pro mladé a dospělé - milovníky současných hitů a hitů 80.-90. juhůů mám to :-D. tady je návod: nejdřív takový ten stonehenge, pak růžovou a žlutou bakterii, Sluníčko, stan, raketu, šroubek, sloup, sněhová vločka, nádoba v pravo dole, maják, a černá díra A planetka je dokončena :-D good hra Černá díra je hrou, která nám silou divadelních prostředků a zážitků připomíná, že nic ne...

INFORMACE

AUTOR
Jozef Karika
DIMENZE
5,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá hra.pdf

POPIS

Drsný thriller z krvavých devadesátých let líčící dramatické osudy členů podsvětí. Krátce po Sametové revoluci zavládlo ponuré období – smrt nikdy nebyla daleko a dařilo se všem druhům svinstva. V této atmosféře a nových podmínkách se z obyčejných lidí, kteří se snaží vyšvihnout, stávají výpalníci, drogoví dealeři, překupníci zbraní, zločinci v bílých límečcích nebo první mafiánští bossové. Do temné spirály chtě nechtě vtahují i své nejbližší, manželky i děti. Zatímco někteří získávají čím dál větší moc, jiní kráčejí k předčasnému konci. Černá hra je román o násilné epoše a lidech, které tato pohnutá doba spolkla. Slovenský spisovatel roku 2014 v nejprestižnější anketě Martinus – Kniha roku! Držitel ocenění nakladatelství Ikar za více než 100 000 prodaných výtisků! Cena literární kritiky Zlaté pero za román Černá hra! Drsný thriller z počátku 90. let, který dobu těsně po revoluci zobrazil tak realisticky a nemilosrdně, jak se to v České republice ještě nikomu nepodařilo!

Chcete si přečíst knihu?Černá hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jozef Karika. Číst Černá hra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY