Oko hurikánu: Prohlédnutí iluzí

Oko hurikánu: Prohlédnutí iluzí - Nukunu | I15cajalco.com

...akrývající skutečnost. Slovní spojení „oko hurikánu" je metaforou stavu, kterého musíme dosáhnout, chceme-li strhnout závoj iluzí ... Kniha Oko hurikánu - Prohlédnutí iluzí - Nukunu ... ... . Svět, který vnímáme našimi šesti smysly (šestým je myšlení), není skutečný. Svět vnímaný smysly je zástěrkou, clonou zakrývající skutečnost. Můžete se ... Hodnotenie produktu: 0%. Hoci je Oko za oko komédia, Shakespeare v nej skúma vážne otázky. Knieža Vincentio sa preoblečie za mnícha a nechá vládnuť svojho zástupcu Angela, o ktorom sa domnieva, že je... Objednávejte knihu O ... Oko hurikánu - Nukunu | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Knieža Vincentio sa preoblečie za mnícha a nechá vládnuť svojho zástupcu Angela, o ktorom sa domnieva, že je... Objednávejte knihu Oko hurikánu - Prohlédnutí iluzí v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Slovní spojení „oko hurikánu" je metaforou stavu, kterého musíme dosáhnout, chceme-li strhnout závoj iluzí. Svět, který vnímáme našimi šesti smysly (šestým je myšlení), není skutečný. Kniha: Oko hurikánu -- Prohlédnutí iluzí - Nukunu. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Koupit Koupit eknihu. Slovní spojení „oko hurikánu" je metaforou stavu, kterého musíme dosáhnout, chceme-li strhnout závoj iluzí. Svět, který vnímáme našimi šesti smysly (šestým je myšlení), není skutečný. Oko hurikánu - Prohlédnutí iluzí - Nukunu. Slovní spojení „oko hurikánu" je metaforou stavu, kterého musíme dosáhnout, chceme-li strhnout závoj iluzí.... Slovní spojení „oko hurikánu" je metaforou stavu, kterého musíme dosáhnout, chceme-li strhnout závoj iluzí. Svět, který vnímáme našimi šesti smysly (šestým je myšlení), není skutečný. Svět vnímaný smysly je zástěrkou, clonou zakrývající skutečnost. Můžete se zeptat: „Jaký je rozdíl mezi skutečným světem a světem vnímaným smysly?" Kód: MI142: Název: Oko hurikánu - Prohlédnutí iluzí: Autor: Nukunu: Nakladatelství: Maitrea 2016: Původní cena: 255.00: při objednání přes internetový ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Oko oblaku v nejvyšší kvalitě. Slovn...

INFORMACE

AUTOR
Nukunu
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Oko hurikánu: Prohlédnutí iluzí.pdf

POPIS

Slovní spojení „oko hurikánu“ je metaforou stavu, kterého musíme dosáhnout, chceme-li strhnout závoj iluzí. Svět, který vnímáme našimi šesti smysly (šestým je myšlení), není skutečný. Svět vnímaný smysly je zástěrkou, clonou zakrývající skutečnost. Můžete se zeptat: „Jaký je rozdíl mezi skutečným světem a světem vnímaným smysly?“ Skutečný svět nepodléhá změnám, je stále stejný. On a vy, vaše nejniternější realita, jste jedním. Skutečný svět je pravým, blaženým, čirým a absolutním vědomím. Svět iluzí – projevený svět – je proměnlivý, věčně v pohybu. Zdá se, že existuje, při hlubším pohledu v něm však nenajdete nic trvalého. Je nestálý a prchavý. Východní filosofové jej nazývají májá (velkou zdí reality). Svět iluzí je plný bolesti a utrpení. Vzbuzuje pocit odcizení a oddělenosti. Skutečný svět je ve světě iluzí skryt. Jak naznačuje rčení „Zajíc nemá rohy“, je třeba podívat se hlouběji, probořit zeď májá. Jak na to? Musíme se naučit rozlišovat mezi iluzí a skutečností. Rozlišovat znamená „vidět srdcem“. Znamená to prožívat bez nálepek a pojmů. Proto v této knize autor mluví o „vidění srdcem“ – srdce nezná slova; zná jen důvěrnou blízkost.

Chcete si přečíst knihu?Oko hurikánu: Prohlédnutí iluzí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nukunu. Číst Oko hurikánu: Prohlédnutí iluzí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY