Verše pro mrtvé

Verše pro mrtvé - Lincoln Child, | I15cajalco.com

...divovali, trvá a potrvá v ... Verše pro mrtvé Na zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta dolehly těžké časy ... Verše pro mrtvé - Preston Douglas, Child Lincoln ... ... . Nové vedení Newyorské terénní úřadovny není vůbec nakloněno jeho výstředním způsobům vyšetřování. I když Pendergast dosahuje pozoruhodné úspěšnosti ve svých případech, má také vysokou úmrtnost podezřelých. Verše pro mrtvé Autor: Child, Lincoln a Preston, Douglas Nakladatel: BB art EAN: 9788075952783 ISBN: 978-80-7595-278-3 Originál: Verses for the Dead Překlad: Pacnerová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Obsah knihy: Verše pro mrtvé. Na zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta dolehly těžké časy. Nov ... Citáty o mrtvých (271 citátů) | Citáty slavných osobností ... . vydání) Obsah knihy: Verše pro mrtvé. Na zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta dolehly těžké časy. Nové vedení Newyorské terénní úřadovny není vůbec nakloněno jeho výstředním způsobům vyšetřování. I když Pendergast dosahuje pozoruhodné úspěšnosti ve svých případech, má také vysokou úmrtnost podezřelých. Verše pro mrtvé - Child Lincoln, Preston Douglas,. Na zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta dolehly těžké časy. Nové vedení Newyorské terénní... Kupte knihu Verše pro mrtvé (Douglas Preston) s 10 % zľavou za 11.35 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Verše pro mrtvé kniha od: Lincoln Child, Douglas Preston. 86 % 52 hodnocení ... Objednávejte knihu Verše pro mrtvé v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených ...

INFORMACE

AUTOR
Lincoln Child,
DIMENZE
4,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Verše pro mrtvé.pdf

POPIS

Na zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta dolehly těžké časy. Nové vedení Newyorské terénní úřadovny není vůbec nakloněno jeho výstředním způsobům vyšetřování. I když Pendergast dosahuje pozoruhodné úspěšnosti ve svých případech, má také vysokou úmrtnost podezřelých. A to se jeho vedoucím nelíbí. Pokud chce Pendergast pokračovat ve své práci, musí se smířit s tím, že odteď bude pracovat s parťákem. A Pendergast rozhodně chce ve své kariéře pokračovat. Už kvůli tomu, že nový případ je v každém ohledu bizarní. S mladým agentem Coldmoonem dostane za úkol vyšetřit sérii vražd v Miami Beach. Pachatel vyřezává svým obětem srdce a nechává je s ručně psanými vzkazy na místních náhrobcích. Jednotlivé hroby nemají zdánlivě nic společného – až na to, že ve všech odpočívají ženy, které před lety spáchaly sebevraždu. Mají staré a nové případy něco společného? A jak s nimi souvisejí literární dopisy vraha, který se podepisuje pan Srdcelap? Ve velkolepém finále oba agenti bojují bok po boku o holý život – odhalí totiž tajemství, které má zůstat navždy pohřbené ve floridských bažinách.

Chcete si přečíst knihu?Verše pro mrtvé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lincoln Child,. Číst Verše pro mrtvé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY