Energetika člověka

Energetika člověka - Gisela Weidner | I15cajalco.com

...sk of a Further Gas Price Drop This Summer 19 ... Energetika člověka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .05.2020 - Montel Podcast: Coal Use in Power Generation Halves in Europe; Dire Outlook 18.05.2020 - Romanian Transelectrica's Net ... Energetika člověka Autor: Weidner Gisela. Souhrnné informace o éterickém, astrálním a mentálním těle, sedmi základních čakrách a energetickém oběhu. Kniha také seznamuje s duchovními zákony - např. se zákonem lásky, solidarity, zrcadlení, příčiny a následku či znovuzrození. ... Energetika člověka Lektorka Dagmar Os ... Energetika člověka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Energetika člověka Lektorka Dagmar Ostatková datum a začátek přednášky téma přednášky místo konání přednášky Pondělí jídelna3.2.2020 13:30 hodin 0 Čakra Zemské hvězdy Čakra - kolo, vír energie. DPS Polička Pondělí 17.2.2020 jídelna 13:30 hodin 1 Kořenová čakra Červená barva, přežití, péče. DPS Polička Praha - Způsob, jak české domácnosti topí nebo ohřívají vodu, se od roku 1990 zásadně změnil. Zatímco před čtvrtstoletím připadala polovina spotřeby energií na uhlí, dnes je to pouze 13 procent. Zvyšuje se naopak používání zemního plynu a obnovitelných zdrojů, které společně tvořily 54 procent spotřeby energií. Každý sa občas cíti biedne, ale väčšinou jeho stav únavy a vyčerpanosti spôsobia činnosti, ktorým sa venuje a tým sa vysiľuje. Práca, rodina, kolobeh rôznych činností. Stáva sa , že občas niekto pocíti náhlu únavu, či vyčerpanosť len tak z ničoho nič. Môj prípad. Vždy som bola plná síl, sršila som hyper aktivitou a až na večer som unavená… Týden pro # klima i u nás v Langhans - Centrum Člověka v tísni: 23. 9. Klimatická změna a rozvojové země 25. 9. Jaderná energetika a změna klimatu 26. 9. Klimatická krize, přežití lidstva a lidská práva... Prachy dělaj člověka is a Czech comedy film directed by Jiří Chlumský.It was released in 2006. Cast. Tomáš Hanák; Michal Suchánek; Ondřej Vetchý; Zdeněk Podhůrský; Kateřina Průšová; Tomáš Krejčíř KetoDiet. Pomohu vám najít cestu k životu, jaký chcete. Tel.: +420 776 733 959...

INFORMACE

AUTOR
Gisela Weidner
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Energetika člověka.pdf

POPIS

Souhrnné informace o éterickém, astrálním a mentálním těle, sedmi základních čakrách a energetickém oběhu. Kniha také seznamuje s duchovními zákony – např. se zákonem lásky, solidarity, zrcadlení, příčiny a následku či znovuzrození. Přijdou-li životní těžkosti, vyvstává v nás často otázka: „Proč já, proč právě já?" Na Zemi nemůže nikdo tuto otázku zodpovědět, protože jen vyspělé duchovní bytosti znají úplnou pravdu. Nejvyšší Tvůrčí Inteligence neignoruje tvory, kteří se na základě vlastní svobodné vůle vzdálili z čisté duchovní sféry. Prvorozený syn Boží – Ježíš Kristus před svým odchodem ze Země a návratem k Otci slíbil, že bude posílat lidstvu těšitele a učitele, kteří mu ukážou správnou cestu k poznání a uskutečnění všeho, co učil a žil. Tito duchovní učitelé jsou bytosti vysokých energetických světů. Vysvětlují, jakými zákonitostmi se lidský život řídí, a odpovídají také na otázky účastníků společenství - viz závěrečná část knihy. Vnášejí tak světlo do temnoty lidských životů. Z tohoto zdroje také přišly informace o éterickém, astrálním a mentálním těle, čakrách, energetickém oběhu člověka i o věčných a konečných zákonech předkládaných v této knize. Pokud se dokážeme ovládat a kontrolovat, hlídat své myšlenky i to, co říkáme, když se začneme zajímat o duchovní realitu a zákonitosti, začneme se duchovně vyvíjet a lidsky zrát. A o to jde. Náš současný pozemský i nadzemský život budeme snáze zvládat a dříve se dostaneme do dimenzí míru, světla a lásky.Vnitřní kvalita je poklad, který nesežerou moli ani rez. Stane se jediným majetkem, který si přeneseme do příštího života, ba zůstane nám navěky. Nikdo z nás nezůstane po odchodu z tohoto světa ušetřen otázky: „Ukaž, co jsi přinesl!“ Jak bolestné je pak přiznání: „Mé ruce jsou prázdné. Promeškal jsem příležitost objevit duchovní poklad. Nenašel jsem cestu k Bohu, nesplnil životní zkoušky, ani úkol, který jsem si předsevzal." Rozhodnutí využít s rozvahou a moudrostí pozemský život, snaha vést ho cestami hodnot důstojných potomků Boha leží v nás samých. Kéž v tobě, čtenáři milý, setba nabízená duchovními učiteli dozraje v bohatou úrodu poznání a činů.

Chcete si přečíst knihu?Energetika člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gisela Weidner. Číst Energetika člověka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY