Můj boj 5: Někdy prostě zaprší

Můj boj 5: Někdy prostě zaprší - Karl Ove Knausgard | I15cajalco.com

...uje intenzitu a úprimnosť svojho písania na maximum ... Můj boj 5: Někdy prostě zaprší - Knausgard Karl Ove ... ... . Príbeh sa začína vo chvíli, keď sa ako mladý študent sťahuje do Bergenu, rozhodnutý zasvätiť život písaniu. ... Můj boj 5: Někdy prostě zaprší. Karl ... KARL OVE KNAUSGÅRD MŮJ BOJ 5: NĚKDY PROSTĚ ZAPRŠÍ Píše se rok 1988 a devatenáctiletý Karl Ove přijíždí po prázdninovém putování Evropou s velkým očekáváním do deštivého ... Karl Ove Knausgård: Můj boj 5 - Někdy prostě z ... Kniha Můj boj - 5. - Někdy prostě zaprší - Trh knih - můj ... ... ... Karl Ove Knausgård: Můj boj 5 - Někdy prostě zaprší Delphine de Vigan: Vděk Han Kang: Bílá kniha Paolo Cognetti: Nikdy nevystoupat na vrchol Alan Hollinghurst: Sparsholtova aféra Liou Čen-jün: Kdopak se baví Michel Houellebecq: Elementární částice Bernhard Schlink: Předčítač Stanislav Beran: Kocovina Marek Šindelka: Chyba Pořiďte si knižní sérii Můj boj na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Karl Ove Knausgard se vrací ve vzpomínkách do doby, kdy ze dne na den opustil manželku i rodné Norsko, zamířil do Stockholmu a spřátelil se s jiným exulantem, intelektuálem a boxerem Geirem. A potkal Lindu, do níž se bláznivě a hluboce zamiloval,......

INFORMACE

AUTOR
Karl Ove Knausgard
DIMENZE
11,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj boj 5: Někdy prostě zaprší.pdf

POPIS

Píše se rok 1988 a devatenáctiletý Karl Ove přijíždí po prázdninovém putování Evropou s velkým očekáváním do deštivého Bergenu. Je jedním z hrstky studentů přijatých na Akademii tvůrčího psaní a zdá se, že je tedy i krůček od svého snu stát se spisovatelem. Záhy ovšem zjišťuje, že realita vůbec neodpovídá jeho představám, ani pokud jde o bouřlivý život ve „velkoměstě“, ani pokud jde o studium a start literární kariéry. Atmosféru univerzitního města, vlastní pocity společenské vyloučenosti, alkoholické excesy, sexuální zkušenosti, partnerské vztahy a soužití, každodenní rutinu studia i zaměstnání, to vše autor nahlíží očima devatenáctiletého mladíka nanejvýš autenticky, upřímně a s nemilosrdnou otevřeností.

Chcete si přečíst knihu?Můj boj 5: Někdy prostě zaprší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl Ove Knausgard. Číst Můj boj 5: Někdy prostě zaprší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY