Nové povídky o mužích

Nové povídky o mužích - Michal Viewegh, | I15cajalco.com

...e Michal Viewegh, Petr Šabach, Milan Lasica, Emil Hakl, Marek Epstein, Marek Šindelka, Jaroslav Rudiš, Josef Moník, Boris Dočekal ... Nové povídky o mužích - Michal Viewegh; Petr Šabach; Milan ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Rád si ke mně přisedl a ihned jsme začali mluvit o všem možném: Španělsku, Čechách, studiu, brigádě, sportu ženách, mužích, zálibách … atd. Protože bylo teplo a Raul byl velmi úslužný donesl nám oběma také něco k pití - místní drink, víno a colu. Kniha: Nové povídky o mužích (Michal Viewegh a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Nové povídky o mužích - Michal Viewegh | Knihy Dobrovský ... . Kniha: Nové povídky o mužích (Michal Viewegh a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Nové povídky o mužích - Michal Viewegh; kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nové povídky o mužích. Michal Viewegh. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha...

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh,
DIMENZE
11,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové povídky o mužích.pdf

POPIS

Především o vztazích mužů a žen jsou povídky dalšího souboru edice Česká povídka. O těžkém údělu muže, jehož žena prožije každé dvě minuty spontánní orgasmus, píše Michal Viewegh. Lásku k prostitutce nezvládá starší muž v povídce Petra Šabacha. Šokující třetí přání splní vánoční kapr v příběhu Milana Lasici. O složitém soužití muže a ženy píše Emil Hakl. Se svými podvodnickými manýry narazí hrdina povídky Marka Epsteina. Láska a internet - to je téma text Marka Šindelky. O tom, že sauna je pro muže ráj, píše Jaroslav Rudiš. Svérázného postaršího hrdinu představuje Josef Moník. O kamarádství a lásce na železnici je příběh Borise Dočekala.

Chcete si přečíst knihu?Nové povídky o mužích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh,. Číst Nové povídky o mužích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY