Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já

Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon | I15cajalco.com

... mém mozku Autor: Fallon, James Nakladatel: Portál EAN: 9788026215035 ISBN: 978-80-262-1503-5 Originál: The Psychopath Inside Překlad: Pišl, Vojtěch Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14,8 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Knižní novinka Psychopat v mém mozku | Kurzy.cz ... . vydání) v mém mozku. Neurovědcova cesta . k odhalení jeho temného já. 2 PSYCHOPAT V MÉM MOZKU . James Fallon. v mém mozku. Neurovědcova cesta. k odhalení jeho temného já. PSYCHOPAT. 3 PSYCHOPAT V MÉM MOZKU. Původní anglické vydání: James Fallon: The Psychopath Inside: A Neuroscientist's Personal Journey into the Dark Side of the Brain Všechny informace o produktu Kniha Psychopat ... Psychopat v mém mozku -- neurovědcova cesta k odhalení ... ... . k odhalení jeho temného já. PSYCHOPAT. 3 PSYCHOPAT V MÉM MOZKU. Původní anglické vydání: James Fallon: The Psychopath Inside: A Neuroscientist's Personal Journey into the Dark Side of the Brain Všechny informace o produktu Kniha Psychopat v mém mozku - Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Psychopat v mém mozku - Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon. Kniha: Psychopat v mém mozku -- Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. V nakladatelství Portál vyšla velmi zajímavá kniha nazvaná Psychopat v mém mozku s podtitulem Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já. Jejím autorem James Fallon. Od té ...

INFORMACE

AUTOR
James Fallon
DIMENZE
11,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já.pdf

POPIS

Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Fallon si pomyslel, že se tam přimíchal nedopatřením ze štosu snímků opakovaně trestaných násilníků, takže se domluvil s techniky, že zkontrolují, komu záznam patří. Ti nade všechny pochybnosti prokázali, že nikdo nic nepopletl a inkriminovaný sken pochází skutečně od Fallonovy rodiny. Jednalo se o jeho vlastní mozek.

Chcete si přečíst knihu?Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Fallon. Číst Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY