Domeček pro skřítky: Příběh s vystřihovánkou

Domeček pro skřítky: Příběh s vystřihovánkou - Andrea Popprová | I15cajalco.com

...a Domeček pro skřítky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Domeček pro skřítky ... Domeček pro skřítky - Andrea Popprová | Knihy Dobrovský ... . Domeček pro skřítky od 184 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Počet stran: 68, Cena: 223 Kč, Rok vydání: 2016, Nakladatelství: MLADÁ FRONTA, Obrázková knížka s krátkými pohádkami, množstvím úkolů pro předškoláky a velkou papírovou vystřihovánkou skřítčího domečku. Pro děti od 5 let. ... Nakladatelství Mladá fronta v letošním roce vydalo knihu autorky Andrey Popprové ... Kniha: Domeček pro skřítky - Andrea Popprová | Knihy.ABZ.cz ... . Pro děti od 5 let. ... Nakladatelství Mladá fronta v letošním roce vydalo knihu autorky Andrey Popprové Domeček pro skřítky. Kniha má 72 stran a 1 rozkládací list. Není to jen tak ledajaká kniha, ale kniha s vystřihovánkou. Knihou nás provází dva skřítci, kteří bydlí na mýtince plné mechu, pařezů a borůvčí. Skřítci se jmenují Malina a Klouzek. Domeček pro skřítky. Příběh s vystřihovánkou - Andrea Popprová . Na Mechové mýtince uprostřed lesa se sešli skřítkové Malina a Klouzek a rozhodli se, že si postaví domeček a budou společně hospodařit. A ty to můžeš zkusit s námi. Čekání na vánoce s Luckou, Jendou a Martínkem 200 Kč 4 poptávky Domeček pro skřítky Příběh s vystřihovánkou Jaro je tu! s Luckou, Jendou a Martínkem od 100 Kč 1 poptávka Andrea Popprová, zkušená autorka a ilustrátorka oblíbených knih pro děti, přichází s další knihou plnou vystřihovánek: Domeček pro skřítky. Pokud děti vše pečlivě vystříhají a slepí, dostanou kompletní obydlí skřítků i s přilehlou zahrádkou a zvířátky, která skřítci chovají. Domeček pro skřítky. Příběh s vystřihovánkou - Andrea Popprová . Na Mechové mýtince uprostřed lesa se sešli skřítkové Malina a Klouzek a rozhodli se, že si postaví domeček a budou společně hospodařit. A ty to můžeš zkusit s námi. Domeček pro skřítky 4.5. 8 recenzí ... Tato kniha není vlastně jen knihou, ale hlavně jednou velikou vy...

INFORMACE

AUTOR
Andrea Popprová
DIMENZE
8,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Domeček pro skřítky: Příběh s vystřihovánkou.pdf

POPIS

Na Mechové mýtince uprostřed lesa se sešli skřítkové Malina a Klouzek a rozhodli se, že si postaví domeček a budou společně hospodařit. A ty to můžeš zkusit s námi. Podle podrobných návodů si můžeš vystříhat a postupně slepit všechny místnosti, které v domečku jsou, ale to není zdaleka všechno. Skřítkové si pořídili také zahrádku plnou záhonků, nějaké to domácí zvířectvo a dokonce si sestavili i vozítko! To všechno můžeš mít i ty doma. A když všechno vystříháš, zbude ti ještě knížka plná vyprávění a zábavných úkolů.

Chcete si přečíst knihu?Domeček pro skřítky: Příběh s vystřihovánkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Popprová. Číst Domeček pro skřítky: Příběh s vystřihovánkou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY