Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa

Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová | I15cajalco.com

...1 - 20 z 103 Novinky v katalogu Zobrazení výsledků: Seznam Mřížka Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa ... Webový katalog Carmen - Knihovna Petra Bezruče v Opavě ... . HAMILTONOVÁ Kimberlie. Info: Presco Group, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788088276562 ISBN: 978-80-88276-56-2 ... Recenze produktu Kočky v akci! Řadit podle: Neuvěřitelné psí příběhy (2019) 13. ... Narodila se v Rusku, ale v České republice je jako doma. Elizaveta Maximová se po úspěšné mini-sérii Spravedlnost..., Narodila se v Rusku, ale v České republice je jako doma. ... Seriály ... Nevěřili byste, kolik je na světě psích hrdinů ... . Elizaveta Maximová se po úspěšné mini-sérii Spravedlnost..., Narodila se v Rusku, ale v České republice je jako doma. ... Seriály BBC jsou mezi diváky neuvěřitelně oblíbené a na jejich premiérové řady čekají diváci z ... Skvělý dr. Pol, Neuvěřitelné psí příběhy: Konec zlých psů, Ze života psů: Soutěž dokonalých, Cesar Millan: láska k pitbulovi. Každou květnovou neděli v 18:00 na Nat Geo Wild. Psi v akci! - Neuvěřitelné, ale pravdivé. ... V této knížce najdete přes třicet pozoruhodných příběhů psích legend z celého světa, napříč staletími. Dočtete se o psech, kteří cestovali do vesmíru, o hrdinech, kteří dokázali odvrátit katastrofy či riskovali vlastní život, aby zachránili ostatní, nebo o takových ... Psi v akci! - Neuvěřitelné, ale pravdivé. ... V této knížce najdete přes třicet pozoruhodných příběhů psích legend z celého světa, napříč staletími. Dočtete se o psech, kteří cestovali do vesmíru, o hrdinech, kteří dokázali odvrátit katastrofy či riskovali vlastní život, aby zachránili ostatní, nebo o takových ... Psi umějí úžasné věci. Jsou mezi nimi hrdinové, komedianti i protřelí zlodějíčci. Jsou součástí rodiny. Jak dobře svého miláčka znáte? Když s ním třeba i spíte v posteli? Vědci vyvinuli řadu her, které můžete se svým psem absolvovat, abyste poznali, co vám sděluje svým chováním. Kniha Kočky v akci! Neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy z celého světa dokazuje, že kočky mají devět životů. Ve třiceti příbězích nám autorka Kimberlie Hamiltonová představuje kočku astronautku, kočky hrdinky druhé světové války, kočky námořnice a spoustu dalších kočičích osobností. Porovnání cen evi z celeho sveta, srovnání cen evi z celeho sveta na portálu HLEDEJCENY.cz....

INFORMACE

AUTOR
Kimberlie Hamiltonová
DIMENZE
4,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa.pdf

POPIS

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, proto nikoho nepřekvapí, že jedinečné přátelství mezi člověkem a jeho čtyřnohým společníkem trvá již po desítky tisíc let! Za tu dobu dokázali naši chlupatí kamarádi opravdu úžasné věci a my lidé jsme poznali, že jsou to věrná, milující, inteligentní a spolehlivá stvoření, ale také jedinečné osobnosti s těmi nejskvělejšími vlastnostmi. V této knížce najdete přes třicet pozoruhodných příběhů psích legend z celého světa, napříč staletími. Dočtete se o psech, kteří cestovali do vesmíru, o hrdinech, kteří dokázali odvrátit katastrofy či riskovali vlastní život, aby zachránili ostatní, nebo o takových, co přispěli k velikým objevům ve prospěch lidstva. Uznejte, že na takové hrdiny historie rozhodně nesmí zapomenout. Připraveni? Tak hezky: Sedni! Zůstaň! A čti!

Chcete si přečíst knihu?Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimberlie Hamiltonová. Číst Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY