Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta

Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta - Milan Krčmář | I15cajalco.com

...bíče. Co vše si poznamenala mladá židovská dívka do svého deníku? Kniha Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Přidat komentář ... Bezejmenní - Milan Krčmář, český jazyk | E-knihy na ... ... . Arianachan. 21. února. Kniha se moc pěkně četla. ... Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta 2019; Žena z roku 1899 2018 Podtitul: Minulost, která měla zůstat skryta - Dva deníky odhalující jednu velkou tragédii z konce 1. světové války - Blíží se konec 1. světové války, mír s Ruskem už je podepsán, zbývá ještě porazit Italy. Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Milan Krčmář ... Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta - Milan ... ... . světové války, mír s Ruskem už je podepsán, zbývá ještě porazit Italy. Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Milan Krčmář Nakladatel: CPress 2019 Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta (2019) / Arianachan (170 views) První patří mladé židovské dívce, která popisuje útěk rodiny před válkou. Ani v maďarském Ungváru se jim ale příliš nedaří, jelikož žijí pod jednou střechu s nerudným strýcem, a navíc rodinu záhy potká obrovská tragédie. Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Zázn...

INFORMACE

AUTOR
Milan Krčmář
DIMENZE
4,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta.pdf

POPIS

Dva deníky odhalující jednu velkou tragédii z konce 1. světové války Blíží se konec 1. světové války, mír s Ruskem už je podepsán, zbývá ještě porazit Italy. Po čtyřech letech strastí a bídy všichni toužebně očekávají konečné vítězství. Mimo jiné i jedna židovská rodina, která uprchla před frontou z nejvýchodnější části Rakouska-Uherska a přes Ostravu a Brno dorazila až do moravské Třebíče. Co vše si poznamenala mladá židovská dívka do svého deníku? Rok 1925. Na četnické stanici v Třebíči oznamuje místní muž podivný případ. Vyslýchá ho mladý četnický strážmistr. Také on si vede deník – a v následujících týdnech bude jen nevěřícně kroutit hlavou nad tím, co vše si do něj zapíše. Kdyby všechny popsané události nedoplňovalo množství dobových novinových článků, zřejmě by si čtenář pomyslel, že tento příběh vytvořil autor s opravdu bujnou fantazií. „Taková hrůza se přece nemohla stát,“ říkali bychom si. Ale kdyby naši pradědečci a prababičky mohli vyprávět, jen by tiše přisvědčili, že tento neobvyklý případ vskutku znali, alespoň z doslechu. V celém Československu se totiž před víc než 90 lety nehovořilo o ničem jiném. Jakkoli je to neuvěřitelné, tento román je opravdu sepsán na základě skutečných událostí.

Chcete si přečíst knihu?Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Krčmář. Číst Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY