Zázraky krve

Zázraky krve - Lisa McInerneyová | I15cajalco.com

...ogový obchod na trase Itálie-Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu nenapravitelný a nemá to s ním budoucnost ... Zázraky krve — Academia ... . Zázraky krve Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na trase Itálie-Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu ... 19. 11. představí Lisa McInerneyová v Praze svůj druhý román Zázraky krve.Při té příležitosti jsme jí položili několik otázek už teď. Mohla byste nám ... Pryč s klišé. Irsko nejsou jen hory a vřesoviště, říká ... ... ... 19. 11. představí Lisa McInerneyová v Praze svůj druhý román Zázraky krve.Při té příležitosti jsme jí položili několik otázek už teď. Mohla byste nám Zázraky krve stručně představit? Hlavním hrdinou je dvacetiletý irský kluk s italskou krví, Ryan Cusack, který se zmítá mezi svým šéfem, drogovým bossem Danem, a dlouholetou přítelkyní Karine. Podívejme se na sebe jinýma očima. Fascinovaně. Zkoumání lidského těla je nekonečná zábava. Víte, že: lidské tělo vyprodukuje za půl hodiny tolik tepla, že by přivedlo k varu asi 4 litry vody? Že naše srdce přečerpá za den až 10 tisíc litrů krve? Že v těle máme ... Druhý, sevřenější díl Zázraky krve lze vnímat jako takzvaný bildungsromán. Ryan je pořád stejným antihrdinou, jen autorka k němu přistupuje snad ještě s větší láskou. Je to gauner, sobec a lhář, který na nikoho nebere ohledy. Zároveň však také citlivý, normální kluk. 2. kniha v sérii Ryan Cusack. O čem je kniha Zázraky krve? Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na trase Itálie-Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu ... Elektronická kniha Zázraky krve na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zázraky krve od ostatních uživatelů. Nakupujte... Zázraky krve - Lisa McInerneyová Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na ...

INFORMACE

AUTOR
Lisa McInerneyová
DIMENZE
11,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázraky krve.pdf

POPIS

Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na trase Itálie–Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu nenapravitelný a nemá to s ním budoucnost. To, že se ho snaží spasit jedna bláznivá umanutá bába, celou situaci spíš zhoršuje. Třeba se uchytí v hudebním průmyslu a třeba najde útěchu u krásné, leč impulzivní Natalie. Každopádně se Ryan musí sebrat a dokázat, že svůj život řídí on. JOINT WINNER OF THE ENCORE AWARD 2018 „Vyprávění hladce odsýpá, dialogy srší jedovatým vtipem.“ - Literary Review „Návykové čtení.“ — Guardian „McInerneyová píše se záviděníhodným nasazením, sebevědomím a smyslem pro humor.“ — Mail on Sunday Možná že vykoupení ani není nutné. Síla tohohle románu tkví v jeho amorálnosti. Když v tomhle světě dokážete přežít a naučíte se pohybovat, aniž se pořád ohlížíte přes rameno po nebezpečí, není to zas tak špatné místo. - Guardian Lisa McInerneyová o překot kombinuje tradici irské drsné školy krimi s pohotovým přisprostlým vtipkováním a laskavým humorem, jaký čtenáři znají z děl Roddyho Doylea, a výsledkem jsou čtivé romány dokonale vypovídající o dnešním Irsku. - Times Literary Supplement Jestli máte rádi Trainspotting, Peaky Blinders, Guye Ritchieho a Quentina Tarantina, tak tohle je hubatá, rychlá knížka a pistolí přitisknutou na čtenářskou pozornost. - Times Druhý román od autorky Nádherných kacířství oceněných výhrou "Baileys Prize" Od držitelky Women´s Prize for Fiction a Desmond Elliot Prize Vydání knihy podpořil fond Literature Ireland.

Chcete si přečíst knihu?Zázraky krve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa McInerneyová. Číst Zázraky krve Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY