Hádanky básničky

Hádanky básničky - Jan Branický | I15cajalco.com

...kách; ... Hádanky o hmyze. Hádanky o hmyze v PowerPointe nižšie ... Povolania | AlinkaBook ... . V tráve žijú, ver mi, muzikanti čierni. Cvrlikajú z lúčky celkom malé. (cvrčky) Na slnečnicovom kvete pasie sa, to iste viete. Líže nektár, ba aj peľ, veľký, čiernožltý. Můj počátek zná, kdo se štítí, můj celek však spíš přijde k chuti mé konce, hřiby, lovce tají, „ham" ze dvou třetin přičítají. Vtipné hádanky jsou skvělým společníkem pro dlouhé cesty, n ... Při nemoci / Říkadla a básničky | ProMaminky.cz ... . Vtipné hádanky jsou skvělým společníkem pro dlouhé cesty, nekonečné minuty v čekárnách, ale i pro školní přestávky nebo chvíle ve frontách. Vtipné hádanky ocení zejména ti, kteří holdují humoru a zároveň mají zálibu v nejrůznějších rébusech, luštěnkách a chytácích. Malá Anička má starosti. Teta bude slavit narozeniny a Anička pro ni nemá dárek. Nakonec se ... Kód: 0038023 Autor: Petiška Eduard EAN: 9788024252834 Dostupnost: více jak 100ks...

INFORMACE

AUTOR
Jan Branický
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky básničky.pdf

POPIS

Na poli, na zahradě i v rybníce žije spousta zvířátek a brouků. Seznamte se s nimi v hravých básničkách a veršovaných hádankách. Knížka je určena nejmenším dětem i prvňáčkům, kteří se učí číst genetickou metodou. Veselými obrázky knížku doprovodila Lenka Jasanská (ilustrovala také Himálajské pohádky, ProPánaKrále! Jana Vladislava, Švédské pohádky či židovské pohádky Ilse Weberové Dobrodinec Báruch).

Chcete si přečíst knihu?Hádanky básničky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Branický. Číst Hádanky básničky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY