Zelenobílá vykrádačka

Zelenobílá vykrádačka - Jan Malinda | I15cajalco.com

... blog Jana Malindy, který ke každému zápasu své oblíbené Bohemky sepsal jeden text inspirovaný díly světové i české literatury ... Zelenobílá vykrádačka - Anna Fialová, Jan Malinda | KOSMAS ... ... . Zelenobílá vykrádačka. kolektiv autorů Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Kupte e-knihu Zelenobílá vykrádačka od Jan Malinda na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery ... Zelenobílá vykrádačka | O2 Knihovna ... . ... Kupte e-knihu Zelenobílá vykrádačka od Jan Malinda na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Objednávejte knihu Zelenobílá vykrádačka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Malinda Jan: Zelenobílá vykrádačka - Vaše oblíbené literární postavy jdou na fotbal. Autor: Malinda Jan. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Čtení o fotbale pro nečtenáře a nefotbalisty. Celý popis. 226. Zelenobílá vykrádačka (0 x) Jan Malinda Výrobce Cpress Kód 9788026428039 EAN 9788026428039 Dostupnost. skladem . Běžná cena 269,00 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Malinda
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Zelenobílá vykrádačka.pdf

POPIS

Čtení o fotbale pro nečtenáře a nefotbalisty. 35 povídek na motivy literárních klasik, každá za jeden týden trvání nejvyšší české fotbalové ligy, vzniklo původně jako blog Jana Malindy, který ke každému zápasu své oblíbené Bohemky sepsal jeden text inspirovaný díly světových i českých děl. Jejich propracovaný literární styl, vtip a čtivost mu v roce 2018 vynesly nominaci na Magnesii Literu v kategorii Blog roku. Knihu doplňují originální ilustrace Anny Fialové.

Chcete si přečíst knihu?Zelenobílá vykrádačka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Malinda. Číst Zelenobílá vykrádačka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY