Scratch Wars: Legenda Overcorneru

Scratch Wars: Legenda Overcorneru - Michal Opitz | I15cajalco.com

...ercorneru od Michal Opitz? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Scratch Wars: Legenda Overcorneru - Dan Černý | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Scratch Wars: Legenda Overcorneru Michal Opitz. 5,0 ( 2) Okouzlující komiks o kouzelnících a hrdinech ze světa hry Scratch Wars. Kouzelníci na planetě Overcorner vysílají signály do našeho světa a volají o pomoc. V okouzlujícím komiksu zjistíte, jak se svět Overcorner tajuplně prolíná s naším světem a karetní hrou ... Ti, jež byli kontaktováni, si poselství přeložili tak, že vznikla hra Scratch Wa ... Legenda o Scratch Wars - YouTube ... ... Ti, jež byli kontaktováni, si poselství přeložili tak, že vznikla hra Scratch Wars. Když setřete stírací vrstvu z karty, osvobodíte tím hrdinu nebo zbraň z prokletí. SCRATCH WARS Legenda Overcorneru od Michal Opitz v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Objednávejte knihu Scratch Wars: Legenda Overcorneru v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků SCRATCH WARS Legenda Overcorneru Michal Opitz. Skladem 5+ ks 217 Kč Běžná cena 249 K č. Ušetříte 32 Kč (13 %) Vložit do ... Scratch Wars: Legenda Overcorneru. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Scratch Wars: Legenda Overcorneru. VYBER > KOMIKSY > ČESKÁ SCÉNA > DAN ČERNÝ ... Kniha Scratch Wars: Legenda Overcorneru je v. Přečtených: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Padla mi legenda ve Scratch Wars !!!!! Muffin právě vyndán s trouby. ... Apex Legends Season 4 Reveal Devstream - Duration: ... Star Wars: The Clone Wars ... Top 100 Sports Bloopers of the Decade | 2010 - 2019 Fails & Funny Moments - Duration: 39:25. Sports Complex Recommended for you Scratch Wars 16,584 views. 5:10. First To Kill Me Wins $1,000 - Challenge - Duration: 32:58. Skeppy Recommended for you. New; 32:58. The Battle of Midway...

INFORMACE

AUTOR
Michal Opitz
DIMENZE
12,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Scratch Wars: Legenda Overcorneru.pdf

POPIS

"Okouzlující komiks o kouzelnících a hrdinech ze světa hry Scratch Wars"Kouzelníci na planetě Overcorner vysílají signály do našeho světa a volají o pomoc. V okouzlujícím komiksu zjistíte, jak se svět Overcorner tajuplně prolíná s naším světem a karetní hrou Scratch Wars… V komiksu vystupuje mnoho hrdinů ze známé hry (které možná máte doma na kartičkách). Vše je prošpikováno humorem skvělého komiksového scénáristy a neméně slavného českého ilustrátora, což z komiksu dělá příjemný čtenářsko-komiksový zážitek a také skvělý dárek.

Chcete si přečíst knihu?Scratch Wars: Legenda Overcorneru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Opitz. Číst Scratch Wars: Legenda Overcorneru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY