Moje první tři roky: Omalovánky a deník děťátka v jednom

Moje první tři roky: Omalovánky a deník děťátka v jednom - - | I15cajalco.com

...ťátka v jednom (978-80-204… Cena 271 Kč Detail Kniha - 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Narození miminka a jeho první krůčky na tomto světě jsou jedinečnými chvílemi pro celou rodinu ... Moje první tři roky - neuveden | Knihy Dobrovský ... . Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom. Narození miminka a jeho první krůčky na tomto světě jsou jedinečnými chvílemi pro celou rodinu. V této originální knize můžete shromáždit a uchovat své vzpomínky, obrázky a pocity z prvních tří let ži... Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom. ... V této originální knize můžete shromáždit a uchovat své vzpomínky, obrázky a pocity z prvních tří let života vašeho dě ... Moje první tři roky: Omalovánky a deník děťátka v jednom ... ... ... Moje první tři roky - Omalovánky a deník děťátka v jednom. ... V této originální knize můžete shromáždit a uchovat své vzpomínky, obrázky a pocity z prvních tří let života vašeho děťátka, abyste se ke šťastným okamžikům mohli kdykoli vrátit. Dostatek prostoru je věnováno i k zaznamenání různorodých ... Kniha Moje první tři roky iba za 14,59 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Viac o knihe Moje první tři roky Narození miminka a jeho první krůčky na tomto světě jsou jedinečnými chvílemi pro celou rodinu. V této originální knize můžete shromáždit a uchovat své vzpomínky, obrázky a pocity z prvních tří let života vašeho děťátka, abyste se ke šťastným okamžikům mohli kdykoli vrátit....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první tři roky: Omalovánky a deník děťátka v jednom.pdf

POPIS

Narození miminka a jeho první krůčky na tomto světě jsou jedinečnými chvílemi pro celou rodinu. V této originální knize můžete shromáždit a uchovat své vzpomínky, obrázky a pocity z prvních tří let života vašeho děťátka, abyste se ke šťastným okamžikům mohli kdykoli vrátit. Dostatek prostoru je věnováno i k zaznamenání různorodých informací a údajů a k vložení prvních ultrazvuků, fotografií maminky v těhotenství i děťátka po jeho narození. Součástí je také papírová obálka na první vlásky, volné místo k otisknutí prstíků a chodidel a spousta dalších možností kreativního vyžití. Každá strana je navíc vyzdobena nádhernými ilustracemi arabesek, květin i zvířat, které můžete vybarvit podle svého, abyste tento drahocenný deník plný vzpomínek udělali ještě krásnějším a osobnějším.

Chcete si přečíst knihu?Moje první tři roky: Omalovánky a deník děťátka v jednom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje první tři roky: Omalovánky a deník děťátka v jednom Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY