Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části

Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části - Eva Koťátková | I15cajalco.com

...kordem - Obyčejné i neobyčejné životy rytířů doby renesance na Šumpersku 2018, Z ... Eva Koťátková - Obrazový Atlas Dívky, Která Rozřezala ... ... . Doubravský Název: Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části ***UZSI-VYBER*** Oldřich Král (ed.): LAO-TSÏ TAO-TEK-KING. Lao-Tsïova kanonická kniha o tao a ctnosti (Galerie Zdeněk Sklenář) Oldřich Král (ed.): Lao-c' Tao te ťing. Lao-c' o Tao a ctnosti (Galerie Zdeněk Sklenář) Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části. Eva Koťátkov ... Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části. Insti ... Eva Koťátková - Obrazový Atlas Dívky, Která Rozřezala ... ... . Eva Koťátkov ... Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části. Institucionální, provozní a organizační řády a vyhlášky z let 1961—1989. edice umělecké publikace Rozpomnění se na traumatický okamžik dětství. Příběhy či projevy duševní jinakosti. Rituály a znaky kulturní alterity. Kostry podřízené … details / Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části .. od 25.45 ... Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části Eva Koťátková Bežná cena: 39,00 € Naša cena: 37,05 € Kateřina Šedá 1977 Kateřina Šedá Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části je kniha, která není určena ke čtení, poněvadž obsahuje jen nemnoho slov. Autorka vede promluvu jako pitvu vytěsněných i nalezených obrazů, aniž by mluvila či užívala jazyk. Kniha Evy Kantůrkové nelze rozhodně zařadit mezi prvoplánové prózy, které dnes tak často nacházíme na knihkupeckých pultech. Dva souběžně vyprávěné retrospektivní příběhy s některými autobiografickými prvky propojuje ve třetím plánu reálný dialog mezi hlavními protagonisty, který dotváří hlavní námět ... Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části. ... Počet položiek na stranu: ... História Zviera Na vine sú hviezdy Syn Všeobecná jazykoveda Encyklopédia Beliana VII Môj macík Ilustrovaný detský atlas sveta Pripravím sa do školy Mafiánsky princ Hrdina Slovensko A- ... Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části. Autor: Eva Koťátková ......

INFORMACE

AUTOR
Eva Koťátková
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části.pdf

POPIS

Doposavad nejrozsáhlejší kniha Evy Koťátkové shromažďuje analyticko-obsesivní záznamy, příběhy či projevy duševní jinakosti. Kostry podřízené vnitřnímu řádu institucí, odcizující fetiše, solidaritu mezi zvířaty, snové práce, zrcadla, pravdivé promluvy. Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části je kniha, která není určena ke čtení, poněvadž obsahuje jen nemnoho slov. Autorka vede promluvu jako pitvu vytěsněných i nalezených obrazů, aniž by mluvila či užívala jazyk. Rozparcelovává tělo, odděluje údy, jež se kříží s domy nebo ptačími křídly. Žádný celek není jednotný, drží ho jen prozatímní a rozporné síly. Různorodost obrazů je znakem konfliktu forem i těl. Konfliktu mezi pouhým životem a normami společnosti či jejími disciplinárními institucemi. 267 koláží Evy Koťátkové v této publikaci vznikalo mezi lety 2013 a 2015 paralelně s antologií textů Institucionální, provozní a organizační řády a vyhlášky z let 1961–1989, která obsahuje mimo jiné interní řád dětského domova, zoologické zahrady, hřbitova, nemocnice, pošty a řadu vyhlášek, jako např. Vyhlášku o hlášení osob, které se zdržují v cizině nezákonně, z roku 1970.

Chcete si přečíst knihu?Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Koťátková. Číst Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY