Císařova pomsta

Císařova pomsta - Clive Cussler, | I15cajalco.com

...skutku výbušná kombinace a uprostřed ní Juan Cabrillo a posádka lodi Oregon ... Císařova pomsta - Clive Cussler, Boyd Morrison | KOSMAS.cz ... ... . Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci ... Obsah knihy: Císařova pomsta Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci. Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném pl ... Císařova pomsta | Albatrosmedia.cz ... . Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném plánu tajemné organizace, na řadu pak má přijít kolaps evropské ekonomiky ... Všetky informácie o produkte Kniha Císařova pomsta, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Císařova pomsta. Císařova pomsta od 12,11 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Kniha: Císařova pomsta - Clive Cussler. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020...

INFORMACE

AUTOR
Clive Cussler,
DIMENZE
6,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Císařova pomsta.pdf

POPIS

Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci. Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném plánu tajemné organizace, na řadu pak má přijít kolaps evropské ekonomiky, chaos a smrt milionů lidí. Juan se pouští do boje s nemilosrdnými protivníky, kteří disponují téměř neomezenými prostředky. A k tomu všemu je na stopě tajných dokumentů, ukradených během Napoleonova tažení do Ruska.

Chcete si přečíst knihu?Císařova pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Cussler,. Číst Císařova pomsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY