Chalífa a Západ: Kořeny terorismu a pokrytectví Západu

Chalífa a Západ: Kořeny terorismu a pokrytectví Západu - Franco Cardini | I15cajalco.com

...te / Hlavní autor: Wood, Graeme, 1979- Vydáno: ([2017]) Chalífa a západ : kořeny terorismu a pokrytectví Západu Subject: 323552780 Created Date: 4/26/2016 9:41:16 AM ... Chalífa a Západ - ZAEX ... ... Chalífa a západ; Chalífa a západ. Kořeny terorismu a pokrytectví Západu Franco Cardini. A5, 170 stran Nakladatel: Vyšehrad . Cena: Facebook. Anotace; Popis; Čtenářské recenze ; Italský historik Franco Cardin se v řadě svých textů publikovaných na blogu zamýšlí nad nejpalčivějšími problémy dneška, jako je vzestup ... Chalífa a Západ. Kořeny terorismu a pokrytectví Západu. Franco Cardini. Vyšehrad , 2016 Chalífa a Západ Franco Cardini. Kořeny terorismu a pokrytectví Západu. ... Chalífa a západ - Franco Cardini | Knihkupectví SAMUEL ... ... Chalífa a Západ. Kořeny terorismu a pokrytectví Západu. Franco Cardini. Vyšehrad , 2016 Chalífa a Západ Franco Cardini. Kořeny terorismu a pokrytectví Západu. Kniha Franka Cardiniho je bohatým zdrojem podnětů k hlubšímu přemýšlení o souvislostech toho, co celý svět každý den s hrůzou sleduje v médiích. Italský historik Franco Cardini, známý i českým čtenářům (jeho monografie o svatém Františkovi z ... Kořeny terorismu a pokrytectví Západu. CARDINI Franco. Info: Vyšehrad, 2016 (1.) - brož., 176 str. Z ital. přel. J. Michalčíková, T. Sieglová Chalífa a Západ Franco Cardini. Kořeny terorismu a pokrytectví Západu. Kniha Franka Cardiniho je bohatým zdrojem podnětů k hlubšímu přemýšlení o souvislostech toho, co celý svět každý den s hrůzou sleduje v médiích. Italský historik Franco Cardini, známý i českým čtenářům (jeho monografie o svatém Františkovi z ... Koupit Koupit eknihu. Podtitul: Kořeny terorismu a pokrytectví Západu Italský historik Franco Cardini, známý i českým čtenářům (ve Vyšehradu vyšla jeho monografie o svatém Františkovi z Assisi) se v řadě svých textů publikovaných na blogu zamýšlí nad nejpalčivějšími problémy dneška, jako je vzestup Islámského státu a jeho vůdce, který se prohlás il novým ... Chalífa a Západ . Franco Cardini Chalífa a Západ Kořeny terorismu a pokrytectví Západu Počet strán: 176 Rok vydania: 2016 Väzba: lepená / mäkká obálka Vydavateľstvo: Vyšehrad Kód produktu: 9788074296321. Chalífa a Západ; Chalífa a Západ. ... Kořeny terorismu a pokrytectví Západu Autor: Franco Cardini. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2016 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI | PDF2 Cena s DPH: 140 K č. Cena bez DPH: 127 Kč ... tak v pokrytectví a chybné politice Z...

INFORMACE

AUTOR
Franco Cardini
DIMENZE
4,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Chalífa a Západ: Kořeny terorismu a pokrytectví Západu.pdf

POPIS

Italský historik Franco Cardini, známý i českým čtenářům (ve Vyšehradu vyšla jeho monografie o svatém Františkovi z Assisi) se v řadě svých textů publikovaných na blogu zamýšlí nad nejpalčivějšími problémy dneška, jako je vzestup Islámského státu a jeho vůdce, který se prohlásil novým chalífou, hlavou všech muslimů. Odborník na středověké dějiny a na dějiny islámu hledá hlubší souvislosti vzestupu Islámského státu a nachází je jak ve vlastních dějinách islámského světa, tak v pokrytectví a chybné politice Západu, které vzestup nejradikálnějších forem islamismu mnohdy podporovaly. V úvahách, které mají formu deníkových zápisů, můžeme sledovat historikovo myšlení, které propojuje aktuální události a jejich kořeny v historii velmi vzdálené i novější. Věnuje se například místu, které v historické zkušenosti a imaginaci muslimského světa zaujímá Palestina a Jeruzalém, a jak vzestup islámského radikalismu souvisí s izraelsko-palestinským konfliktem. Kniha Franka Cardiniho je bohatým zdrojem podnětů k hlubšímu přemýšlení o souvislostech toho, co celý svět každý den s hrůzou sleduje v médiích.

Chcete si přečíst knihu?Chalífa a Západ: Kořeny terorismu a pokrytectví Západu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franco Cardini. Číst Chalífa a Západ: Kořeny terorismu a pokrytectví Západu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY