Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně

Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně - Roberto Santiago | I15cajalco.com

... se ale nevzdají. Dokonce i když se při zápasech dějí velmi záhadné věci… Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště ... Fotbaláci 3 - Záhada fantoma v bráně Host - vydavatelství ... ... . Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. ... Kniha Záhada fantoma v bráně. Přidat ... Třetí díl série fotbalových detektivek volně navazuje na předchozí příběhy Záhada usínajících rozhodčích (2018) a Záhada sedmi gólů do vlastní branky (2019). Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně - Roberto Santiago | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Hledáte Fotbaláci. Záhada fantoma v br ... Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně - Roberto Santiago ... ... . Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně - Roberto Santiago | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Hledáte Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně od Roberto Santiago? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Název: Fotbaláci 3 - Záhada fantoma v bráně. Autor: Roberto Santiago. Ilustrátor: Enrique Lorenzo. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Pro kluky; ISBN: 978-80-7577-973-1. EAN: 9788075779731. Objednací kód: NA351623 Kupte knihu Fotbaláci Záhada fantoma v bráně (Roberto Santiago) s 30 % slevou za 244 Kč v ov...

INFORMACE

AUTOR
Roberto Santiago
DIMENZE
9,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně.pdf

POPIS

Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště. Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. A navíc se přihlásil do týmu Soto Alto! A kromě něho i šest dalších skvělých hráčů. Fotbaláky čeká důležitý zápas, který musejí vyhrát, aby se udrželi v lize. Jenže na soupisce může být jen devět hráčů a napětí v kabině by se dalo krájet. Podaří se Fotbalákům všechny nástrahy překonat a udržet tým pohromadě?

Chcete si přečíst knihu?Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Santiago. Číst Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY