Rebelka: Odvrácená strana islámu

Rebelka: Odvrácená strana islámu - Ayaan Hirsi Ali | I15cajalco.com

... ženy v islámu kritika islámu islám. Autor a jeho další knihy ... Hirsí Alí, Ayaan: Rebelka. Odvrácená strana islámu ... ... . Ayaan Hirsi Ali somálská, 1969. Z područí islámu 2017; Rebelka - Odvrácená strana islámu 2008; Kacířka 2016; Vydavatel: IKAR Jazyk: čeština Publikováno: 25.3.2016 (2. vydání) Formát: vázaná; 130 x 205 mm; 400 stran kniha Kupte knihu Rebelka od Ayaan Hirsí Alí na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Rebelka Odvrácená strana Islámu . Ayaan Hirsí Alí ... Je to odvážna kritika islamu a postavenia ... Rebelka - Odvrácená strana islámu by Ayaan Hirsi Ali ... . Ayaan Hirsí Alí ... Je to odvážna kritika islamu a postavenia žien v moslimských krajinách, naozaj veľmi zaujímavá a poučná. Možno trocha príliš veľa politiky v posledných kapitolách, ale odporúčam všetkým, ktorých zaujíma postavenie žien, teraz aktuálny problém migrácie a ... Ayaan Hirsí Alí byla nakonec zvolena poslankyní nizozemského parlamentu za Liberální stranu. Po smrti Thea van Gogha ovšem žije život psance. Odpadnutí od islámu se (v islámu) neodpouští. Kniha: Rebelka - Odvrácená strana islámu Autor: Hirsí Alí Ayaan . Rok vydání: 2008 Počet stran: 390 Úprava: 8 stran obr. příl ... Kniha Ayaan Hirsi Ali: Rebelka - Odvrácená strana islámu 21 března, 2017-sv- „Tolerance k netoleranci je zbabělost." Jaké je žít s vědomím, že nad vámi někdo vynesl rozsudek smrti? Že jste „další na řadě"? Meg napsal/a o Rebelka - Odvrácená strana islámu. Ayaan je neskutečně odvážná a statečná žena. Prožila si toho víc, než si dovedeme představit, a přesto stále zůstává silná a bojuje za to, čemu věří. V knize popisuje svůj životní příběh, od dětství, přes dospívání až po současnost a některé pasáže byly ... Ayaan Hirsí Alí: Rebelka - Odvrácená strana islámu. 25.4.2008 • Poselství Ayaan Hirsí Alí je nadějné a chmurné zároveň. Ayaan ukazuje, jak násilí (na dětech, ženách a nevěřících) není plodem chudoby či vyšinuté mysli, ale......

INFORMACE

AUTOR
Ayaan Hirsi Ali
DIMENZE
11,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Rebelka: Odvrácená strana islámu.pdf

POPIS

Jaké je žít s vědomím, že nad vámi někdo vynesl rozsudek smrti? Že jste "další na řadě"? Ayaan Hirsí Alí ví dobře, jaké je bojovat s obavami o život. Je totiž scenáristkou dokumentu Podřízení nizozemského režiséra Theo van Gogha, pojednávajícího o postavení žen v islámském světě. Po uvedení snímku v roce 2004 byl režisér zavražděn muslimským atentátníkem, který na jeho tělo připíchl hrozbu, že Ayaan přijde na řadu jako další. Od té doby žije autorka pod policejní ochranou. V autobiografii líčí své dramatické životní osudy od dětství v totalitním Somálsku až po útěk do Nizozemska.

Chcete si přečíst knihu?Rebelka: Odvrácená strana islámu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ayaan Hirsi Ali. Číst Rebelka: Odvrácená strana islámu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY