Třinácté nebe

Třinácté nebe - Neil Smith | I15cajalco.com

...ulku. ... Třinácté nebe - Smith, Neil ; Kanadský spisovatel a překladatel přichází s nevšedním románem nejen pro mládež ... Arthur Nebe - Wikipedia ... . Vysmívaný outsider Oliver se znenadání ocitne v nebi pro třináctileté. Na tomto zvláštním místě ... Třinácté nebe Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií, stojí u své šatní skříňky a v duchu si přeříkává periodickou tabulku. To je poslední, co si pamatuje, když se náhle probudí a zjistí, že se ocitl v podivném nebi zvaném Město a ... Třináct ... XIII. Století - Karneval - YouTube ... . To je poslední, co si pamatuje, když se náhle probudí a zjistí, že se ocitl v podivném nebi zvaném Město a ... Třinácté nebe. Neil Smith. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 298 Kč s DPH. Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný ... Arthur Nebe (help · info) (13 November 1894 - 21 March 1945) was a key functionary in the security and police apparatus of Nazi Germany and a Holocaust perpetrator.. Nebe rose through the ranks of the Berlin and Prussian police forces to become head of Nazi Germany's Criminal Police (Kriminalpolizei; Kripo) in 1936, which was folded into the Reich Main Security Office (RSHA) in 1939. Třinácté nebe: Neil Smith. Oliver Dalrymple, hlavní hrdina knihy Třinácté nebe Smitha Neila, je velice chytrý. Nebaví ho jen tak klábosit se spolužáky, nečte beletrii, ale zajímá se o vědu. Možná i proto, že je jiný, je třídním outsiderem a častým terčem šikany. A možná i proto zemře ve věku třinácti let. Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií, stojí u své šatní skříňky a v duchu si přeříkává periodickou tabulku. To je poslední, co si pamatuje, když se náhle probudí a zjistí, že se ocitl v podivném nebi zvaném Město a určeném jen pro třináctileté. Třinácté nebe - Smith Neil. Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií,... 0 hodnocení Třinácté nebe 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií, stojí u své šatní skříňky a v duchu si přeříkává periodickou tabulku. To je ... Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií, stojí u své šatní skříňky a v duchu si přeříkává periodickou tabulku. Nak...

INFORMACE

AUTOR
Neil Smith
DIMENZE
8,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Třinácté nebe.pdf

POPIS

Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií, stojí u své šatní skříňky a v duchu si přeříkává periodickou tabulku. To je poslední, co si pamatuje, když se náhle probudí a zjistí, že se ocitl v podivném nebi zvaném Město a určeném jen pro třináctileté. Brzy se dalším nebešťanem stane jeho spolužák Johnny a přináší s sebou první kousíček do obrazu, který se hrdina snaží složit, aby se dozvěděl, jak a proč zemřel. Ve Městě nerostou stromy ani nežijí zvířata, jsou tam jen nekonečné řady cihlových ložnic obehnaných vysokými zdmi. Nikdo tam nestárne, ale každý je trochu jiný, než jaký býval za života. To, pro co se Oliverovi doma vysmívali, je teď předností a on si získá kamarády. Najednou se cítí šťastný, je to pocit, který dosud nezažil. Jenže posmrtný život má i svou stinnou stránku: Oliver a Johnny pátrají po tom, co se v onen osudný den stalo, a přitom odhalují znepokojivé skutečnosti. Kanadský spisovatel Neil Smith debutoval v roce 2007 sbírkou povídek Bang Crunch, která byla nominovaná na řadu cen, mj. na prestižní kanadskou literární cenu Journey Prize. Noviny Washington Post a Globe and Mail ji vyhlásily nejlepší knihou roku. Teprve v roce 2015 publikoval své další dílo, román Třinácté nebe, který se opět setkal s vřelým přijetím kritiků i čtenářů. Neil Smith žije v Montrealu a věnuje se rovněž překládání z francouzštiny.

Chcete si přečíst knihu?Třinácté nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Smith. Číst Třinácté nebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY