Spáč číslo 13

Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | I15cajalco.com

... ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl - tím spíš ... Kniha: Spáč číslo 13 (Rob Sinclair) | Martinus ... ... Spáč číslo 13 - Sinclair, Rob ; Aydin Torkal byl v devíti letech unesen vlastním otcem z Británie a zařazen do výcviku islámských radikálů. Ani jako třináctý bojovník svaté války, Talatašar, však ideologii zcela ... Soutěž o román Spáč číslo 13 - Ostatní. Byl jejich nejúčinnější zbraní. Teď se stali jeho cílem... Aneb právě soutěžíme o thriller roku… Jako dítě ho unesli na ... Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | Kniha na Alza.cz ... ... Aneb právě soutěžíme o thriller roku… Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl - tím spíš, když nevěří doktríně, kterou hlásají. Spáč číslo 13 Sinclair, Rob. 3 dny. Naše cena: 311 Kč Spáč číslo 13 Autor: Rob Sinclair. Aydin Torkal byl v devíti letech unesen vlastním otcem z Británie a zařazen do výcviku islámských radikálů. Ani jako třináctý bojovník svaté války, Talatašar, však ideologii zcela ......

INFORMACE

AUTOR
Rob Sinclair
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Spáč číslo 13.pdf

POPIS

Byl jejich nejúčinnější zbraní. Teď se stali jeho cílem.Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl – tím spíš, když nevěří doktríně, kterou hlásají. Zatímco jeho soukmenovci zahajovali přípravu k vraždění, on začal hledat cestu ven. A nyní, v předvečer největšího smrtícího útoku, jaký se kdy podařilo zorganizovat, konečně spatřil svoji šanci. Osvobodí se. A najde ty, kteří z něj udělali monstrum.

Chcete si přečíst knihu?Spáč číslo 13 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Sinclair. Číst Spáč číslo 13 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY