Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti

Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti - Shaun Walker | I15cajalco.com

...čítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov ... Ruská kocovina - Walker Shaun | Artforum - dobrodružstvo ... ... . E-kniha: Ruská kocovina (Shaun Walker). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Putinův svět a přízraky minulosti . Shaun Walker; Shaun Walker . 0,0 . Sledovať autora . História Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Paseka, 2019. Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. Vydavateľstvo Paseka, 2019 ... Putinův svět a přízraky minulosti. Rozpad sovětského sv ... Ruská kocovina - Walker Shaun | Artforum - dobrodružstvo ... ... . PDF. EPUB. MOBI. Vydavateľstvo Paseka, 2019 ... Putinův svět a přízraky minulosti. Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Téma vítězství ve Velké vlastenecké válce však přináší mnohá nebezpečí spojená s temnými proudy dějin. Kupte e-knihu Ruská kocovina od Shaun Walker na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Ruská kocovina Putinův svět a přízraky minulosti Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Ruská kocovina Putinův svět a přízraky minulosti ... Do pozitivního obrazu Ruska se nehodí vzpomínky na Stalinovy oběti, Gulag či deportace, ale mizí také pravda o čečenské válce, o olympiádě v Soči nebo o Krymu. Čím víc se Rusko upíná k minulosti, tím víc si zavírá cestu k solidní vizi budoucnosti a reálnému ... Ruská kocovina - Shaun Walker - e-kniha . eBook: Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Téma vítězství ve Velké vlastenecké válce však přináší mnohá nebezpečí spojená s temnými proudy dějin. Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti / Shaun Walker. Stručná anotace: Kapitoly věnované nedávné ruské minulosti i současnosti. Snahy současného vládce Kremlu o nalezení nového poslání Ruska.Práce popisuje frustraci Rusů z rozpadu Sovětského svazu a úpadku vlivu Ruska ve světě. Text přibližuje snahy ... Shaun Walker: Ruská kocovina. Putinův svět a přízraky minulosti. Přeložila Johana Ringelová, odborná revize překladu David Svoboda. Paseka, Praha 2019, 336 stran, doporučená cena 389 korun....

INFORMACE

AUTOR
Shaun Walker
DIMENZE
12,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti.pdf

POPIS

Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Téma vítězství ve Velké vlastenecké válce však přináší mnohá nebezpečí spojená s temnými proudy dějin. Cílené manipulaci podléhá historie vzdálenější i nedávná. Do pozitivního obrazu Ruska se nehodí vzpomínky na Stalinovy oběti, Gulag či deportace, ale mizí také pravda o čečenské válce, o olympiádě v Soči nebo o Krymu. Čím víc se Rusko upíná k minulosti, tím víc si zavírá cestu k solidní vizi budoucnosti a reálnému řešení problémů. Reportér Shaun Walker se nezaměřuje jen na Putinovu politiku. Navštívil různé kouty rozlehlé ruské říše a přinesl zprávu o ztracené generaci: Svůj stát ztratily miliony Rusů, kterým se politici dokola snaží navrátit smysl života a pocit sebeurčení, třeba i metodami naprosto cynickými.

Chcete si přečíst knihu?Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shaun Walker. Číst Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY