Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti

Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti - Shaun Walker | I15cajalco.com

...května. Je to taková kombinace Světlany Alexijevičové a Michaila Zygarova, přičemž z obou má to lepší ... Ruská kocovina - Walker Shaun | Artforum - dobrodružstvo ... ... . ... Kniha: Ruská kocovina -- Putinův svět a přízraky minulosti - Shaun Walker. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (Putinův svět a přízraky minulosti) Předmětná hesla Putin, Vladimir Vladimirovič, 1952-Propaganda - Rusko - Od 1991 Sociální pam ... E-kniha: Ruská kocovina -- Putinův svět a přízraky minulosti - Shaun Walker. Fungujeme! Vážení záka ... Ruská kocovina - Walker Shaun | Artforum - dobrodružstvo ... ... ... E-kniha: Ruská kocovina -- Putinův svět a přízraky minulosti - Shaun Walker. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Ruská. kocovina. Putinův svět . a přízraky minulosti. Nejfrekventovanějším jménem je Vladimir Putin, ostatně kniha nese podtitul Putinův svět a přízraky minulosti (v originále výstižnější Putinovo nové Rusko). Autor upozorňuje, že nepsal ani obhajobu Putinovy politiky, ani protiputinovskou polemiku. Ruská kocovina - Putinův svět a přízraky minulosti - Shaun Walker. Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž... Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti kniha od: Shaun Walker. ... Čím víc se Rusko upíná k minulosti, tím víc si zavírá cestu k solidní vizi budoucnosti a reálnému řešení problémů. Reportér Shaun Walker se nezaměřuje jen na Putinovu politiku. Ruská kocovina . 18,27 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Putinův svět a přízraky minulosti . Shaun Walker; Shaun Walker . 0,0 . Sledovať autora . História Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Paseka, 2019. Na sklade. Vydavateľstvo Paseka, 2019. Preklad. Johana Ringelová; Rozpad sovětského světa vedl v ... Ruská kocovina Putinův svět a pří...

INFORMACE

AUTOR
Shaun Walker
DIMENZE
6,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti.pdf

POPIS

Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Téma vítězství ve Velké vlastenecké válce však přináší mnohá nebezpečí spojená s temnými proudy dějin. Cílené manipulaci podléhá historie vzdálenější i nedávná. Do pozitivního obrazu Ruska se nehodí vzpomínky na Stalinovy oběti, Gulag či deportace, ale mizí také pravda o čečenské válce, o olympiádě v Soči nebo o Krymu. Čím víc se Rusko upíná k minulosti, tím víc si zavírá cestu k solidní vizi budoucnosti a reálnému řešení problémů. Reportér Shaun Walker se nezaměřuje jen na Putinovu politiku. Navštívil různé kouty rozlehlé ruské říše a přinesl zprávu o ztracené generaci: Svůj stát ztratily miliony Rusů, kterým se politici dokola snaží navrátit smysl života a pocit sebeurčení, třeba i metodami naprosto cynickými.

Chcete si přečíst knihu?Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shaun Walker. Číst Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY