Abeceda personalisty 2016

Abeceda personalisty 2016 - - | I15cajalco.com

... Kniha Abeceda personalisty 2016, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Abeceda personalisty 2016 ... Knižní novinky: Abeceda personalisty 2016 | Právní prostor ... . Abeceda personalisty 2016. Abeceda personalisty 2016. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( kroužková vazba ) Produkt je vyprodaný. Je určena jak personalistům, tak i dalším uživatelům, kteří se zabývají personalistikou, např. sekretářkám, asistentkám a účetním, své v ní ... Dům knihy.cz > Knihy > Ekonomika a podnikání > Abeceda perso ... Abeceda personalisty 2016 od 447 Kč - Heureka.cz ... . sekretářkám, asistentkám a účetním, své v ní ... Dům knihy.cz > Knihy > Ekonomika a podnikání > Abeceda personalisty 2016. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Abeceda personalisty 2016. autor neuveden. Info: ANAG, 2016 (7., aktual), 584 str. EAN: 9788075540034 ISBN: 978-80-7554-003-4 ... Publikace má rovněž přesah do řízení o přestupcích, aby byla zřejmá aplikace obecného a zvláštního procesního předpisu. U příslušných pojmů a postupů podle správního řádu odkazuje i na zvláštní právní úpravu stanovenou v zákoně č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich. Abeceda personalisty 2016 Autor: kol. Nakladatel: Anag EAN: 9788075540034 ISBN: 978-80-7554-003-4 Popis: 1× kniha, kroužková, 584 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Abeceda personalisty je určena jak personalistům, tak i širšímu okruhu uživatelů, kteří se zabývají personalistikou, např. manažerům, podnikovým právníkům, asistentkám, odborovým funkcionářům či účetním, své v ní naleznou také jednatelé a majitelé firem, zastávající rovněž funkci hlavních manažerů, a konečně i studenti. Abe...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Abeceda personalisty 2016.pdf

POPIS

Je určena jak personalistům, tak i dalším uživatelům, kteří se zabývají personalistikou, např. sekretářkám, asistentkám a účetním, své v ní však naleznou také majitelé malých firem zastávající rovněž funkci hlavních manažerů. Personální činnosti od A do Z Abeceda personalisty provází průřezem nejdůležitějších personálních činností (personální strategie a řízení, získávání a výběr vhodných zaměstnanců, motivace zaměstnanců, měření výkonnosti zaměstnanců, jejich soustavné vzdělávání). Zasahuje do nezbytně souvisejících oblastí, jako jsou pracovní právo (uzavření pracovního poměru, změny pracovního poměru, překážky v práci, dovolená), personální evidence (vedení osobního spisu, shromažďování osobních údajů), odměňování, bezpečnost práce, zabývá se vztahy k Úřadu práce, OSSZ, zdravotním pojišťovnám a odborům. Zohledněné legislativní změny pro rok 2016 Od roku 2016 dochází k řadě změn například v oblasti pracovního práva (především významná novela zákoníku práce týkající se oblasti náhrady majetkové a nemajetkové újmy utrpěné zaměstnancem v důsledku jeho pracovního úrazu nebo onemocnění nemocí z povolání, zrušení zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců, sjednocení výkladu v oblasti srážek ze mzdy, řada změn v prováděcích právních předpisech upravujících odměňování zaměstnanců) – tyto legislativní změny budou pochopitelně v publikaci zohledněny. Další změny v personální problematice, které jsou ve výkladu zohladněny Čtenářům se rovněž předkládá aktualizovaná problematika poskytování náhrady mzdy nebo platu, popř. odměny z dohody v období prvních 14 dnů trvání dočasné pracovní neschopnosti nebo karantény zaměstnance v návaznosti na úpravu redukčních hranic pro její výpočet od 1. ledna 2016, upozorněno je i na dílčí změnu ve slevě u zaměstnanců platících za umístění vyživovaného dítěte ve školce nebo jiném předškolním zařízení. Publikace se také dotkne změn týkajících se zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, a rovněž problematiky zaměstnávání státních úředníků. Dále nové vydání reaguje také na změny v právní úpravě pro odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání a v širších souvislostech upřesňuje zásady správné praxe pro školení zaměstnanců v otázkách BOZP.

Chcete si přečíst knihu?Abeceda personalisty 2016 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Abeceda personalisty 2016 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY