Holka ze sekáče

Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | I15cajalco.com

... Buďte první, kdo ji napíše. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu ... Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem ... Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Kniha Holka ze sekáče vás zaujme ještě dřív, než ji začnete číst, a to svou krásnou obálkou. Na přední i zadní straně knihy je záplava rudých a fialových květů, mezi nimiž vykukuj ... Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Na přední i zadní straně knihy je záplava rudých a fialových květů, mezi nimiž vykukuje nádherná žena, že by sama autorka? Obálka, která je dílem Pavla Ševčíka se opravdu povedla. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. Píšu o hledání vlastní identity a kořenů. Kniha: Holka ze sekáče (Tereza Kratochvílová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Holka ze sekáče. Tereza Kratochvílová ... Vydáváme 20. 4. 2020 Anotace: Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a ... Holka ze sekáče Kratochvílová, Tereza Cena: 189 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Holka ze sekáče . Tereza Kratochvílová. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí ... Holka ze sekáče. Kratochvílová, Tereza. Vydání: CPress 2019 ... Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým ... Holka ze sekáče E-kniha, česky. Holka ze sekáče. 2x. 0. Elektronická kniha Autor: Tereza Kratochvílov ... Není to holka, která prodává oblečení v second handu. Je to holka, kterou vlastní matka nechala v porodnici. Tereza Kratochvílová, autorka knihy Holka ze sekáče, vypráví příběh o tom, jaké je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. „Píšu o hledání vlastní identity a kořenů. O… Kupte e-knihu Holka ze sekáče od Tereza Kratochvílová na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Kratochvílová
DIMENZE
11,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka ze sekáče.pdf

POPIS

Už v břiše jsem věděla, že něco není v pořádku.Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. Píšu o hledání vlastní identity a kořenů. Odkrývám prekérní situace, s nimiž se adoptovaní setkávají. Jsem sice holka z druhý ruky, ale taky originál a strůjce vlastního života.

Chcete si přečíst knihu?Holka ze sekáče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Kratochvílová. Číst Holka ze sekáče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY