Holka ze sekáče

Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | I15cajalco.com

...19 vyšla. Hledáte Holka ze sekáče od Tereza Kratochvílová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 33 prodejen po celé ČR Holka ze sekáče. Kdo napsal knihu Holka ze sekáče? Autorem je Tereza Kratochvílová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Holka ze sekáče 5. 1 recenze ; Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je ... Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. TEREZA KRATOCHVÍLOVÁ. HOLKA ZE SEKÁČE. CPress. Brno 2019. Holka ze sekáče. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na. www.cpress.cz. www ... Holka ze sekáče. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Holka ze sekáče . Tereza Kratochvílová. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí ... Holka ze sekáče Tereza Kratochvílová Nakladatel: CPress 2019 Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Holka ze sekáče od Tereza Kratochvílová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Přečteno: Holka ze sekáče Autor: Tereza Kratochvílová Počet stran: 200 Rok vydání: 2019 Nakladatelství: CPRESS Anotace: Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným ... Holka ze sekáče. Tereza Kratochvílová. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vla...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Kratochvílová
DIMENZE
4,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka ze sekáče.pdf

POPIS

Už v břiše jsem věděla, že něco není v pořádku.Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. Píšu o hledání vlastní identity a kořenů. Odkrývám prekérní situace, s nimiž se adoptovaní setkávají. Jsem sice holka z druhý ruky, ale taky originál a strůjce vlastního života.

Chcete si přečíst knihu?Holka ze sekáče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Kratochvílová. Číst Holka ze sekáče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY