Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa

Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová | I15cajalco.com

...tonová ... Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně ... Soutěž o knihu Kočky v akci! (Kimberlie Hamiltonová ... ... . Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! ... ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa) Předmětná hesla Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa. HAMILTONOVÁ Kimberlie. Info: Presco Group, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa 2019; Kočky v akci! Neuvěřitelné kočičí příběhy 2019; Kniha Kočky v akci! Neuvěřitelné kočičí příběhy je v Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa 2019; Kočky v akci! Neuvěřitelné kočičí příběhy 2019; Kniha Psi v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé psí příběhy z celého světa je v Kočky v akci!. Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová . ... Kočky v akci: neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy z celého ... ... . Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová . Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Souvisej...

INFORMACE

AUTOR
Kimberlie Hamiltonová
DIMENZE
4,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa.pdf

POPIS

Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Ovšem tahle knížka jim to konečně jaksepatří vynahradí. Ve více než třiceti příbězích, které tu najdete, totiž hrají prim samí kočičí hrdinové a hrdinky. Dočtete se tu o dvou legendách druhé světové války, o nebojácných námořnících brázdících oceány, o pokořených světových rekordech, o kočkách, podle nichž vznikly knížky, a o spoustě dalších kočičích osobností – včetně jedné astronautky, která cestovala do vesmíru (a pak zase zpátky na zem, aby o své cestě mohla vyprávět). Zkrátka čeká vás pořádná dávka pozoruhodných kočičích zajímavostí a dobrodružství. Nevěříte? Čtěte! I kočky mají své hrdiny a hrdinky!

Chcete si přečíst knihu?Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimberlie Hamiltonová. Číst Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY