Válka proti Superkrávám

Válka proti Superkrávám - A. Audhild Solbergová | I15cajalco.com

... že s ohledem na titul jsem byla ke knize zprvu poněkud skeptická ... Právě vyšlo: A. Audhild Solberg - Válka proti superkrávám ... ... . O to větší ale bylo moje překvapení - Válka proti Superkrávám je příjemné čtení, se zajímavou hrdinkou i příběhem. Albínka Anne Bea, na první pohled outsider, dokáže využít své jinakosti i svého nadání a nakonec zjistí, že má víc fanoušků, než by se vůbec odvážila kdy ... Válka proti Superkrávám se stala bestsellerem a byla zvolena nejlepší dětskou knihou norského knihkupeckého řetězce ARK za rok 2014 v anketě, v níž hlasovalo 10 000 dětí. Sdílet 0. Další ze série Válka proti Superkrávám Superkráv ... Válka proti superkrávám [eBook] - A. Audhild Solbergová ... ... . Sdílet 0. Další ze série Válka proti Superkrávám Superkrávy a moře trapasů ... Proto jsem s radostí sáhla i po knize, kterou vydalo nakladatelství Host - Válka proti superkrávám. Šikana a její podoby, je v dnešní době velké téma. Pokud se dítě trochu liší, bývá často terčem útoků spolužáků. Stačí k tomu pár kilo navíc, nebo nemoderní brýle. Anne Bea se ale liší opravdu hodně. Válka proti Superkrávám se stala bestsellerem a byla zvolena nejlepší dětskou knihou norského knihkupeckého řetězce ARK za rok 2014 v anketě, v níž hlasovalo 10 000 dětí. schovat popis Nakladatel: Host A.Audhild Solbergová - Válka proti superkrávám. 6.10.2016 - Oblíbila jsem si knihy pro děti od deseti let. Je to čtenářská skupina mé dcery Anetky, které je dvanáct. Má ráda příběhy dětí ze současnosti. Proto mě zaujala tato kniha, která se pyšní podtitulem „nejlepší norská kniha pro děti roku 2014″. Válka proti superkrávám(2014) je její prvotina. Získala za ni cenu pro nejlepší dětskou knihu norského knihkupeckého řetězce ARK v roce 2014. Pokračování Superbitchene driter seg ut (Superkrávy si dělají blázny) vyšlo v Norsku v roce 2015. Sdílet 0 vÁLKA PROTI. norSký besTselLeR. SupErKráVáM HOST. vรกlka proti. superkrรกvรกm A. Audhild Solbergovรก ... Pojďme na skok k sousedům. Nahlédněme pod ruku norské spisovatelce Anne Audhild Solberg a představme si její prvotinu Válka proti superkrávám (v originále Kampen mot superbitchene), kterou dnes vydalo ...

INFORMACE

AUTOR
A. Audhild Solbergová
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka proti Superkrávám.pdf

POPIS

Seznamte se s Anne Beou — je jí dvanáct, umí skvěle počítat, má vynikající smysl pro humor. A zároveň je ze všech sedmáků skoro nejmíň oblíbená. Albínka s bílými vlasy, bledou pletí a špatným zrakem zkrátka nezapadá. Nejenže v jednom kuse naráží do lavic, na chodbě musí snášet pohrdavé pohledy svých spolužáků a je na světelné roky vzdálená šanci, že si jí Magnus někdy všimne. Navíc — dva týdny před nejdůležitější podzimní událostí na škole si ji vezmou na mušku nejnamyšlenější holky ze třídy. Kdyby neměla kamaráda Nilse, život by byl absolutně nesnesitelný.Anne Beu i Nilse si prostě zamilujete. Superkrávy Theu, Ronju a Širin začnete svorně nesnášet. Budete se smát a brečet zároveň. Zaručeně. A rozhodně, rozhodně budete fandit Magnusově kapele Fak Jastin i tajemným Dark Horse. Souboj talentů začíná!Válka proti Superkrávám se stala bestsellerem a byla zvolena nejlepší dětskou knihou norského knihkupeckého řetězce ARK za rok 2014 v anketě, v níž hlasovalo 10 000 dětí. Výborně napsané, skvěle načasované. Solbergová přesně ví, kde příběh přikrášlit a kde přidat tempo. Píše vtipně a dávkuje akci tak šikovně, že je nemožné knihu odložit. Zkrátka musíte vědět, jak to skončí. - Dagbladet To je taková zábava! Solbergová nechává Anne Beu dělat si ze všeho legraci, popisuje zábavné situace a zvláštní lidi. Je radost to číst. - Barnebokkritikk.no A. Audhild Solbergová (nar. 1975) je norská nakladatelská redaktorka, korektorka a recenzentka. Válka proti superkrávám (2014) je její prvotina. Získala za ni cenu pro nejlepší dětskou knihu norského knihkupeckého řetězce ARK v roce 2014. Pokračování Superbitchene driter seg ut (Superkrávy si dělají blázny) vyšlo v Norsku v roce 2015.

Chcete si přečíst knihu?Válka proti Superkrávám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A. Audhild Solbergová. Číst Válka proti Superkrávám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY