Devadesátky!: Roky nespoutané svobody

Devadesátky!: Roky nespoutané svobody - Johana Fundová | I15cajalco.com

...a :... Diagnostika dítěte předškolního věku co by dítě mělo umět ve ... Devadesátky! Roky nespoutané svobody - Fundová Johana ... ... ... Diamantová sekera [baltské pohádky. Digitální elektronika bez předchozích znalostí ... Devadesátky! Roky nespoutané svobody Fundová Johana. V devadesátých letech jsme se zčista jasna ocitli v době plné nových a lákavých možností. Mohli jsme svobodně podnikat a cestovat, začali jsme sledovat první české komerční televizní stanice, poprvé jsme si objednávali cheeseburgery a smažená křidélka ve fastfoodech ... Kontaktní e-mail. [email protected] Telefon +420 739 488 995 +420 224 8 ... Devadesátky! Roky nespoutané svobody - Fundová Johana ... ... ... Kontaktní e-mail. [email protected] Telefon +420 739 488 995 +420 224 814 621 Pondělí - pátek 8-16 hod. Kontaktní osoby Veronika Gajdoštíková Devadesátky! Roky nespoutané svobody . Johana Fundová ... A protože nám v porevoluční dekádě v žilách kolovala euforie svobody, tak jsme se pouštěli i do věcí, které se z dnešního pohledu zdají neuvěřitelné. Ale tehdy se i nemožné stalo možným. Books Stephen King Recommends — 2247 members — last activity Oct 05, 2018 03:03PM ----- Are you curious about the books and authors Stephen King has enjoyed reading in the last 40 years or so?...more. 2020 Reading Challenge. 2020 . READING . CHALLENGE . Michal has read 0 of 15 books. . . 0% . View Books. View more. . Michal's Year In Books. Michal's 2019 Year in Books . Take a look at ... Knihu Johany Fundové Devadesátky! - Roky nespoutané svobody vydalo nakladatelství CPress. Najdete v ní kapitoly věnující se kultuře, včetně jedné speciální o televizi. Tu Johana napsala jako první. Do knihy přispělo i třicet českých osobností, které na devadesátá léta vzpomínají. Divoká doba, éra nespoutané svobody, dekáda nekonečných možností, v níž se dalo báječně snadno zbohatnout. Desetiletí následující po listopadovém převratu v roce 1989 má v knize Devadesátky (Albatros Media, 2019) různá jména, všechna ale spojuje nepokrytá fascinace touto érou a tím, co po ní zbylo. "Porevoluční bydlení: Devadesátky patřily plastu i plakátům z Brava, říká autorka knihy o 90. letech, Johana Fundová. Nakonec sepsala o devadesátých letech knihu Devadesátky! - Roky nespoutané svobody, ve které se věnuje i bydlení. Jak naše domovy vypadaly před dvaceti lety? Co v nich bylo? A proč jsou devadesátky ... Jak naznačuje podtitul Roky nespoutané svobody, stěžejní je pro generaci, do které patřím i já, právě existence samozřejmé svobody. Tu totiž žádná z předchozích generací ve spojení s podobným klidem a mírem nepoznala. Devadesátky! Roky nespoutané svobody Johana Fundová Kup teď 199 Kč s dopravou 298 Kč . local_offer . Kniha Cesta do hlubin vesmíru . Aukce 1 Kč s dopravou 130 Kč . local_offer . Sám sobě terapeutem na cestách . Kup teď 181 Kč s dopravou 181 Kč . local_offer ....

INFORMACE

AUTOR
Johana Fundová
DIMENZE
6,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Devadesátky!: Roky nespoutané svobody.pdf

POPIS

Pamatujete si na dobu, kdy jste každou sobotu obědvali u Volejte řediteli, v neděli nakupovali nanuky u Family Frostu a odpoledne koukali na nové díly Beverly Hills 90210? Pak je tato unikátní publikace právě pro vás. Těšit se můžete nejen na mimořádně pestré vzpomínky osobností, ale také na charakteristiku různých oblastí devadesátkové éry – od gastronomie, módy nebo erotiky až po nezapomenutelné sportovní a hudební události.

Chcete si přečíst knihu?Devadesátky!: Roky nespoutané svobody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johana Fundová. Číst Devadesátky!: Roky nespoutané svobody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY