Jerúldelger

Jerúldelger - Ian Manook | I15cajalco.com

...lášteře mniši ovládající bojová umění, se ujímá dvou případů plných krutosti a násilí ... Jerúldelger | Albatrosmedia.cz ... . Pátrání se odehrává v mongolských stepích, zejména však v hlavním městě Ulánbátaru. Jerúldelger ovšem zároveň musí vyřešit i různé soukromé záležitosti a je načase uspořádat si osobní život… ----- Ian Manook , vlastním jménem Patrick Manoukian je francouzský novinář a spisovatel. Komisař Jerúldelger je vzdělaný člověk, ale má hluboké rány v duši a srdce plné zloby, kte ... Jerúldelger - Ian Manook | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Komisař Jerúldelger je vzdělaný člověk, ale má hluboké rány v duši a srdce plné zloby, které nedojde klidu, dokud se mu nepodaří vyřídit všechny staré účty. Brzy v jeho okrsku dochází k několika vraždám a hlavním podezřelým... Jerúldelger 399,-336,-Není dostupné Jerúldelger Komisař Jeruldelger, rázný muž s minulostí poznamenanou krutým osobním dramatem, jehož v dětství vychovali a vycvičili v klášteře mniši ovládající bojová umění, se ujímá dvou případů plných krutosti a násilí. Jerúldelger, vyšetřovatel ulánbátarské kriminálky, je samorostlý a urputný muž, který často jen stěží ovládá vlny spravedlivé zloby. Před časem ho jeho práce připravila o rodinu a od té doby se ho bojí nejen zločinci, ale i mnozí kolegové. Jerúldelger si zhluboka povzdechl, velkými dlaněmi si promasíroval unavený obličej a pak si k té věci sedl na bobek, aby si ji mohl prohlédnout pořádně. Cítil se prázdný ... Komisař Jerúldelger, rázný muž s minulostí poznamenanou krutým osobním dramatem, jehož v dětství vychovali a vycvičili v klášteře mniši ovládající bojová umění, se ujímá dvou případů plných krutosti a násilí. Jerúldelger. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Knížky ve videu : 1. Jerúldelger 2016, P. Manoukian 2. V pasti 2016, J. Malerman 3. Proč máma pije 2018, G. Sims 4. Nikdy nezapomenu 2018, M. Bussi Kniha: Jerúldelger(Ian Manook) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Koupit Koupit eknihu. Step v mrazu a sněhu, tak ještě Mongolsko neznáme: Ian Manook navázal na úspěšný thriller, který se četl po celém světě. Jeho nová kniha přivádí už známé postavy - mezi nimiž nechybí komisař Jerúldelger, jeho kolegyně Ojún a částečně utajená milenka Solongo, ale také sympatický kluk Gantulga - do čerstvých, jistěže neček aných ... Jerúldelger se na začátku knihy pouští do vyšetřování dvou otřesných případů, které spolu na první pohled nijak nesouvisí. K těm se přidají další případy a komisař bude muset navíc čelit intrikám svých mocných nepřátel a možná i svých kolegů policistů. Kniha: Jerúldelger (Ian Manook). Nakupujte knihy online vo ...

INFORMACE

AUTOR
Ian Manook
DIMENZE
3,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Jerúldelger.pdf

POPIS

Komisař Jerúldelge, rázný muž, jehož vychovali mniši ovládající bojová umění, se ujímá dvou případů plných krutosti a násilí. Pátrání se odehrává v hlavním městě Ulánbátaru, ale i v mongolských stepích a autor nás při něm provádí krásnou a drsnou přírodou, připomíná mnohé dávné tradice, ale také bez příkras ukazuje dnešní Mongolsko. Upozorňuje na problémy, které si země nese z minulosti, vztahy s Ruskem a pozůstatky sovětského režimu, napjaté kontakty s Čínou, korupci, bídu, nebezpečí nacionalistických a nacistických bojůvek. Společnost je rozdělena. Jedny lákají nejmodernější technologické přístroje, motoristická a sportovní výstroj, druzí se snaží zůstat v sepětí s minulostí a udržet si duchovní bohatství předků. Mniši, kočovníci, tajemní stepní jezdci a divocí koně měří síly se zkorumpovanými policisty, bohatou smetánkou, zpupnými motorkáři, mazanými překupníky, prostitutkami nebo s ubohou komunitou přežívající v městské kanalizaci. Jerúldelger ovšem zároveň musí vyřešit i různé soukromé záležitosti a je načase uspořádat si osobní život… Ian Manook, vlastním jménem Patrick Manoukian je francouzský novinář a spisovatel. Vystudoval práva a politologii, později i žurnalistiku, v roce 1987 založil nakladatelství specializované na vydávání knih pro děti a mládež. Po celý život je však především také vášnivý cestovatel a zkušenosti z putování po celém světě dokázal zužitkovat různými způsoby: jako novinář spolupracoval s různými deníky a časopisy, když psal zejména články s cestovatelskou tematikou, založil i vlastní agenturu zaměřenou na vydávání turistických publikací. Dokonalá znalost asijského kontinentu mu posloužila při psaní knihy, která ho proslavila: detektivní román s názvem Jerúldelger vydal pod pseudonymem Ian Manook v roce 2013, letos se svazek dočkal dalšího pokračování pod názvem Divoké časy.

Chcete si přečíst knihu?Jerúldelger ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Manook. Číst Jerúldelger Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY