Tak akorát: Krátké vyprávění téměř o všem

Tak akorát: Krátké vyprávění téměř o všem - Jostein Gaarder | I15cajalco.com

...h nórskych spisovateľov pre deti a mládež ... Jostein Gaarder: TAK AKORÁT | Pod Vŕškom - kníhkupectvo ... ... . Tak akorát - Krátké vyprávění téměř o všem; Tak akorát - Krátké vyprávění téměř o všem Jostein Gaarder. První den na univerzitě potkává Albert u automatu na kávu dívku Eirin. Po třiceti sedmi letech spokojeného společného života obdrží Albert neblahou zprávu, se kterou se musí vyrovnat. Eirin zrovna není doma ... Tak akorát . 8,99 € Pri nákupe nad 49 € máte pošt ... Jostein Gaarder: TAK AKORÁT | Pod Vŕškom - kníhkupectvo ... ... . 8,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Krátké vyprávění téměř o všem . Jostein Gaarder; ... Je spoluautorom viacerých učebníc o svetonázore a náboženstve. V posledných rokoch sa etabloval ako jeden z popredných nórskych spisovateľov pre deti a mládež. Tak akorát Krátké vyprávění téměř o všem Gaarder Jostein. První den na univerzitě potkává Albert u automatu na kávu dívku Eirin. Po třiceti sedmi letech spokojeného společného života obdrží Albert neblahou zprávu, se kterou se musí vyrovnat. Tak akorát Krátké vyprávění téměř o všem Gaarder Jostein. Dojemný a pravdivý příběh o tom, co je v životě důležité a jak se vyrovnat s tím, že na tomto světě nebudeme věčně. První den na univerzitě potkává Albert u automatu na kávu dívku Eirin. Kupte knihu Tak akorát (Jostein Gaarder) s 24 % slevou za 172 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Naše oblíbené knihy - Tak akorát -- Krátké vyprávění téměř o všem - knihkupectví Knihy.ABZ.cz Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Tak akorát EAN: 9788074739033. Jostein Gaarder. Krátké vyprávění téměř o všem. Značka: Kniha Zlín. Kniha 8,72 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ... Krátké vyprávění téměř o všem. 80% 4 7. ... O čem je kniha Tak akorát? První den na univerzitě potkává Albert u automatu na kávu dívku Eirin. Po třiceti sedmi letech spokojeného společného života obdrží Albert neblahou zprávu, se kterou se musí vyrovnat. Eirin zrovna není doma, a tak Albert impulzivně odjede na chatu ... TAK AKORÁT Krátké vyprávění téměř o všem. ... titul je dostupný v predajni. popis" Dojemný a pravdivý příběh o tom, co je v životě důležité a jak se vyrovnat s tím, že na tomto světě nebudeme věčně. ... Eirin zrovna n...

INFORMACE

AUTOR
Jostein Gaarder
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak akorát: Krátké vyprávění téměř o všem.pdf

POPIS

První den na univerzitě potkává Albert u automatu na kávu dívku Eirin. Po třiceti sedmi letech spokojeného společného života obdrží Albert neblahou zprávu, se kterou se musí vyrovnat. Eirin zrovna není doma, a tak Albert impulzivně odjede na chatu u jezírka, kde se během 24 hodin pokusí sepsat příběh svého života. Je spousta věcí, které musí pochopit. A je jedno důležité rozhodnutí, které během toho jednoho dne musí učinit.

Chcete si přečíst knihu?Tak akorát: Krátké vyprávění téměř o všem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jostein Gaarder. Číst Tak akorát: Krátké vyprávění téměř o všem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY