Legionářovy os(t)udy

Legionářovy os(t)udy - Patrik Klán | I15cajalco.com

...k Klán. Legionářovy os(t)udy. Patrik Klán ... Patrik Klán | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění ... Nejsou legie jako legie, není legionář jako legionář a stejně tak není kniha jako kniha Legionářovy os(t)udy 2011; Musíme zabít Reagana aneb trampoty Prokopa Kozuby 2016; Vůně kafe a střelného prachu 2015; Kniha Legionářovy os(t)udy je v. Přečtených: 2x: Knihotéce: 1x: Chystám ... Legionářovy os(t)udy - Patrik Klán | Knihy Dobrovský ... . Přečtených: 2x: Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 1x: Chci si koupit: 1x: Kniha: Legionářovy os(t)udy - Patrik Klán. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Legionářovy os(t)udy. Kdo napsal knihu Legionářovy os(t)udy? Autorem je Patrik Klán. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Legionářovy os(t)udy 4.5. 1 recenze ; Nejsou legie jako legie, není legionář jako legionář a stejně tak není kniha jako kniha. V této nenaleznete svědectví o dobách bojů našich legionářů, které se udály skoro před sto lety, ale osudy českého legionáře ve francouzských legiích v době nedávné, a ač služba v ... 0 hodnocení Legionářovy os(t)udy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nejsou legie jako legie, není legionář jako legionář a stejně tak není kniha jako kniha. V této nenaleznete svědectví o dobách bojů našich legionářů, které se udály skoro před sto lety, ale osudy ... Legionářovy os(t)udy Další Rychlé taxi , Snowboardel , SAKWA - pohodlný relax , KafePauza , CK FEDE , Libor Michálek , FILMOS - filmová společnost , Večer Jiného Folku , Divadlo Amatérů , Tomio Okamura - SPD , Univerzální válečník , Náplavka , rohlik.cz , Optys , Práce a Brigády , Agency / Agentura , Tim Burton a jeho svět ... Prohlédněte si v nabídce knihkupec...

INFORMACE

AUTOR
Patrik Klán
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Legionářovy os(t)udy.pdf

POPIS

Sranda musí být, i když kulky lítají. Kolem života v cizinecké legii panuje spousta mýtů. Je to tajuplný svět, o němž se toho příliš neví. Nejspíš právě to je důvodem, proč je pro mnohé přímo magicky přitažlivý. Lze uprostřed drilů a náročných úkolů zažít také nějakou legraci? Podle všeho ano, a dokonce ne malou. Prostě jako na každé vojně. Autor se pustil do vyprávění neobyčejných příběhů, představujících legionářský svět bez příkras a zbytečného patosu. Jsou to historky plné neuhlazeného chlapského humoru, které dají čtenáři možnost nahlédnout a vcítit se do života legionářů, trávících dlouhé měsíce daleko od domova a svých blízkých. A tato „zážitková“ zkušenost se mnohým stává tou nejpraktičtější učebnicí života, kterou dosud drželi v rukou. Smyslem rozhodně není zesměšnit zásluhy těch, kteří v legii bojovali, nebo dokonce v tomto boji padli. Tato knížka si klade za cíl podat úsměvné svědectví o tom, že bláznivé kousky se dají zažít v každém koutě světa, kde se sejdou lidé, které spojuje jeden cíl, zároveň je však rozdělují jejich odlišné povahy a motivace.

Chcete si přečíst knihu?Legionářovy os(t)udy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Klán. Číst Legionářovy os(t)udy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY