O čem nevíš

O čem nevíš - Anna Jansson | I15cajalco.com

...příběh ze švédského Gotlandu. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře ... O čem nevíš | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se ... O čem nevíš - Anna Jansson. Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského Gotlandu Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě... O čem nevíš Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v ... Lví král 1.část dramatický kroužek ZŠ Poříčí n. S. divadlo ... ... ... O čem nevíš Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se dcera Mariina šéfa Tomase Hartmana. Obsah knihy: O čem nevíš. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Jakmile ti vypadnou otázky a nevíš, na co se zeptat a o čem se bavit s dívkou. Používej...

INFORMACE

AUTOR
Anna Jansson
DIMENZE
9,5 MB
NÁZEV SOUBORU
O čem nevíš.pdf

POPIS

Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského GotlanduPolicistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se dcera Mariina šéfa Tomase Hartmana. Sofi vyšetřovala, jaký dopad by na ostrov měla těžba ropy. Je snad náhoda, že zmizela den před zveřejněním svého šetření?

Chcete si přečíst knihu?O čem nevíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Jansson. Číst O čem nevíš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY