O čem nevíš

O čem nevíš - Anna Jansson | I15cajalco.com

...ladatel: Motto 2019 O čem nevíš Autor: Jansson, Anna Nakladatel: Motto EAN: 9788026716198 ISBN: 978-80-267-1619-8 Originál: Det du inte vet Překlad: Chmura-Svatošová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 12,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... O čem nevíš | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . vydání) 1x kniha O čem nevíš Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. O čem nevíš E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Anna Jansson. 2019, česky, 328 stran. Elektronické knihy » Detektivky. Ihned ke čten ... Lví král představení divadelní skupiny Ty vůbec nevíš o čem ten život a dramatického kroužku z Poří ... Lví král 1.část dramatický kroužek ZŠ Poříčí n. S. divadlo ... ... . O čem nevíš E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Anna Jansson. 2019, česky, 328 stran. Elektronické knihy » Detektivky. Ihned ke čten ... Lví král představení divadelní skupiny Ty vůbec nevíš o čem ten život a dramatického kroužku z Poříčí nad Sázavou v divadle Stodola v Mužským v Českém Ráji 1. část. O čem nevíš je kniha plná aktuálních témat a vy se na Gotland a jeho obyvatele přestanete dívat naivníma očima. A nejspíš ztratíte iluze i o svých bližních. O čem nevíš vyžaduje pevné nervy a silný žaludek. Autorka využila několik žánrových motivů a dovedla je až k extrému. To, co na počátku působí nevinně ... O Palmknihy a eReading se už pár let starala stejná skupina e-knihomolů - Lucka, Denisa, Vašek, Alžběta, Dan a Zuzka. ... O čem nevíš Anna Jansson. Kniha O čem nevíš(Anna Jansson) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Chtěla bys začít podnikat, ale nevíš, na co máš talent? Jak a kde najít nápad k podnikání? Jak můžeš zjistit, co chybí na trhu? Pokud hledáš odpověď na někte... 0 hodnocení O čem nevíš 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou v nově zakoupené chatě u moře. Pozdní léto na Gotlandu působí idylicky. Moře, slunce, lodě, všude samé známé tváře, protože na ostrově zná každý ... Elektronická kniha: O čem nevíš Autor: Anna Jansson - Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského Gotlandu. - Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v ... Objednávejte knihu O čem nevíš v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků O čem nevíš . Anna Jansson; Anna Jansson . 0,0 . Sledovať autora . Všetky knihy autora . Motto, ...

INFORMACE

AUTOR
Anna Jansson
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
O čem nevíš.pdf

POPIS

Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského GotlanduPolicistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se dcera Mariina šéfa Tomase Hartmana. Sofi vyšetřovala, jaký dopad by na ostrov měla těžba ropy. Je snad náhoda, že zmizela den před zveřejněním svého šetření?

Chcete si přečíst knihu?O čem nevíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Jansson. Číst O čem nevíš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY