Paměť Podprůhonu: Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti

Paměť Podprůhonu: Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti - Zdeněk Pospíšil, | I15cajalco.com

...odíleli na tvorbě Muzea věžáků Kladno, jež se pro veřejnost otevře začátkem roku 2020 ... Pospíšil Zdeněk | knizniklub.cz ... . Paměť Podprůhonu (Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti) Zdeněk Pospíšil , František Baďura a Roman Hájek • Halda, 2019 Posíláme do 8 dní Paměť Podprůhonu Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti Zdeněk Pospíšil, František Baďura, Roman Hájek / Halda (2019) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 396 Kč. běžná cena: 440 Kč ... Paměť Podprůhonu (Historie, příběhy a lidé kladensk ... Pospíšil Zdeněk | knizniklub.cz ... . 396 Kč. běžná cena: 440 Kč ... Paměť Podprůhonu (Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti) Zdeněk Pospíšil , František Baďura a Roman Hájek • Halda, 2019 Posíláme do 8 dní Paměť Podprůhonu. Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti - Zdeněk Pospíšil, František Baďura, Roman Hájek. Malebný, svérázný, poetický… Kladenský Betlém, kladenský Montmartre… Od svého založení v roce 1769 si kladenská čtvrť Podprůhon vysloužila nejrůznější přívlastky. Pozvolna mizející poetiku kladenské čtvrti zachytila kniha Pamět Podprůhonu. Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti loni vydaná Spolkem Podprůhon ve spolupráci s nakladatelstvím Halda s fotografiemi Jiřího Hankeho. Nejzajímavější místa lze projít po naučné stezce Podprůhonem. Tituly od František Baďura na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. 6.Fyzika a příbuzné vědy. BEALL, Abigail. Věda v kostce . Vydání první. Praha : Euromedia Group, 2019. 208 stran . Universum. ISBN 978-80-7617-649-2. Tituly od Zdeněk Pospíšil na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Jsou to právě lidé, jejich příběhy a běžný život. Pokud to jsou starší lidé - třeba takoví, jaké jsem fotografoval v kladenské dělnické čtvrti z Podprůhonu - mají život vepsaný ve tváři (soubor Lidé z Podprůhonu 1974-1989). Je vidět, že něco prožili. Paměť Podprůhonu Zdeněk Pospíšil , František Baďura , Roman Hájek , Halda (2019) Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pospíšil,
DIMENZE
10,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Paměť Podprůhonu: Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti.pdf

POPIS

Malebný, svérázný, poetický… Kladenský Betlém, kladenský Montmartre… Od svého založení v roce 1769 si kladenská čtvrť Podprůhon vysloužila nejrůznější přívlastky. Spleť křivolakých uliček a skromných domků, stavěných živelně investičním systémem od výplaty k výplatě, dala vzniknout pozoruhodnému koutu dělnického města, který se stal inspirací umělcům i domovem inspirativních lidí. Vydejte se za historií čtvrti, odkryjte příběhy dosud stojících i dávno zaniklých domků a prostřednictvím vzpomínek pamětníků se přeneste do atmosféry Podprůhonu 50.–70. let 20. století.

Chcete si přečíst knihu?Paměť Podprůhonu: Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pospíšil,. Číst Paměť Podprůhonu: Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY