Angličtina do kapsy: slovní zásoba pro pokročilé

Angličtina do kapsy: slovní zásoba pro pokročilé - - | I15cajalco.com

... do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé Kniha + CD ... Angličtina do kapsy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Angličtina do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň! V sadě slovíček pro pokroči... Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň. V sadě slovíček pro pokročilé najdete výrazy, které se vám budou hodit v běžném osobním i pracovním životě. Angličtina do kapsy - Slovní zásoba pro pokročil ... Angličtina do kapsy | Sleviste.cz ... . Angličtina do kapsy - Slovní zásoba pro pokročilé ... V sadě slovíček pro pokročilé najdete výrazy, které se vám budou hodit v běžném osobním i pracovním životě. Při cestování, návštěvě koncertu či divadla, na úřadě, při opravě auta a v mnoha dalších situacích. Hledáte Angličtina do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé od autora nemá? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Angličtina do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé; Listovanie. Angličtina do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé. Osvědčená metoda učení, která funguje! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň! V sadě slovíček pro pokročilé najdete výrazy, které se vám budou hodit v běžném ... Angličtina do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé ... Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň! V sadě slovíček pro pokročilé najdete výrazy, kter...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina do kapsy: slovní zásoba pro pokročilé.pdf

POPIS

Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň. V sadě slovíček pro pokročilé najdete výrazy, které se vám budou hodit v běžném osobním i pracovním životě. Při cestování, návštěvě koncertu či divadla, na úřadě, při opravě auta a v mnoha dalších situacích. Na jedné straně kartičky je slovo v angličtině, na druhé v češtině. Správnou výslovnost se naučíte podle přiloženého CD. Kartičky díky perforaci snadno oddělíte, součástí kompletu je i praktická krabička. Sestavte si vlastní sadu a učte se, kdykoli budete mít příležitost – cestou do školy, do zaměstnání, při čekání na přátele nebo při jízdě autem.

Chcete si přečíst knihu?Angličtina do kapsy: slovní zásoba pro pokročilé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Angličtina do kapsy: slovní zásoba pro pokročilé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY