Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech

Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech - Dušan Kadlec | I15cajalco.com

...a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes ... ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Ze dna ke hvězdám. Kdo napsal knihu Ze dna ke hvězdám? Autorem je Dušan Kadlec. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech. 90% 5 2. Kupte e-knihu Ze dna ke hvězdám od Dušan Kadlec na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze ... Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes ... ... .cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech Dušan Kadlec Zobrazit knihu 4.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Je o tom, jak v životě zazářit i navzdory všemu tomu špatnému, co se nám v něm přihodí. . Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech - Dušan Kadlec. Tato kniha ti ukáže, jak překonat těžké časy a zdolat i to zdánlivě nepřekonatelné. Je o tom, jak v životě zazářit i navzdory všemu tomu špatnému, co se nám v něm přihodí. O tom, jak si svůj život zam A fun and useful bingo-style game based on observing and matching the cards and boards with the numbers. It enables students to memorize and practise cardinal and ordinal numbers in an enjoyableand engaging way. (CEFR A1-B1) The box contains: - 133 cards with cardinal numbers from 1 to 100 - 20 ... Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181...

INFORMACE

AUTOR
Dušan Kadlec
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech.pdf

POPIS

Tato kniha ti ukáže, jak překonat těžké časy a zdolat i to zdánlivě nepřekonatelné. Je o tom, jak v životě zazářit i navzdory všemu tomu špatnému, co se nám v něm přihodí. O tom, jak si svůj život zamilovat i přesto, že je těžký. O tom, jak vyletět ke hvězdám, i když se nás problémy snaží stáhnout na dno. O tom, jak být šťastní, i když se nám to občas zdá nemožné. Proč jsem ji napsal Život je úžasný dar. Ten nejcennější a nejúchvatnější. Hotový zázrak. Plný radosti, štěstí a chvil, které nám berou dech. Plný lásky, zábavy a úžasných rozhovorů. Je zkrátka skvělý a nádherný. Ale pravdou je, že nám občas rozdá rány tak tvrdé, jako by nás mučila nepřátelská kontrarozvědka. Jako bychom právě bojovali v ringu se šampiónem těžké váhy o titul. Nikdo z nás zkrátka životem neprojde bez zranění. Bez škrábanců. Bez zlomenin. Bez utržených ran. A právě tady přichází na scénu tato knížka. S čím ti dokáže tato kniha pomoci Ukáže ti, jak se z kolen postavit opět na vlastní nohy. Přivede tě od zlomeného k nezlomnému. Od slabého k silnému. Od bezradného k rozhodnému. Od nespokojeného k vděčnému. Od momentu, kdy to máš chuť všechno vzdát, k momentu, kdy budeš svůj život znovu milovat. Dodá ti odvahu, aby ses svým problémům postavil čelem. Pomůže ti podívat se svým démonům do očí a říct: „Stačilo!“. Pomůže ti vyhnat všechny ty kostlivce ze skříně. Avšak pozor, samotná kniha tě nezachrání. Ukáže ti, jak se můžeš zachránit sám. Protože přesně to potřebuješ nejvíce. Vyhrnout si rukávy a poprat se o své štěstí. Co se v knize dozvíš Dočteš se, jaký smysl těžké časy v našich životech mají. Jak důležité jsou pro naše přežití. Jak klíčové jsou pro naše konečné štěstí. A jak dokážeš všechnu tu bolest a to neštěstí využít ve svůj prospěch. Řádky v knize budou o akceptování těžkých pravd. O práci na sobě. O překonávání se. O zdolávání vnitřních soubojů. O zvládání zátěžových situací. O bolesti, která nám pomůže růst. O vítězstvích, která získáme skrz porážky. O moudrosti nasbírané prostřednictvím tvrdé a nechtěné lekce. Jaká kniha je Kniha není psaná odborně či složitě. Žádné jazykolomné výrazy. Je psaná jednoduše a poutavě. Zajímavě a zábavně. Uchvátí tě hodnotnými informacemi, získá si tě silnými příběhy a rozesměje tě pokaždé, když si uvědomíš, jak jednoduché je vypořádat se s nepřízní osudu a těžkými časy a začít konečně žít život, který ti bude opět dělat radost. Nenajdeš v ní bláboly. Nebudu ti mazat med kolem pusy, ani ukazovat svět přes růžové brýle. Žádné zavádění nebo polopravdy. Najdeš v ní jen čistou pravdu a slova, která tě povzbudí. Dodají ti sílu. Odvahu. Odhodlání. Řádky nasáklé optimismem a pozitivní energií. Inspiraci bojovat a snažit se dále. Důvody nevzdat to. A hlavně informace, které ti pomohou zdolávat všechny ty pohoří ležící na cestě za tvým štěstím. A pokud si stále na vážkách, dovol, abych ti rozhodování ulehčil. Stáhni si úryvek z knihy ve formě e-knihy a nech slova v něm, ať tě přesvědčí!

Chcete si přečíst knihu?Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dušan Kadlec. Číst Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY